Vitajte na našom E-shope

SMYSSLY

SMYSSLY
SMYSSLY NIE JE LEN ZNAČKA, SÚ TO NAŠE POTREBY, KTORÝM SME DALI MENO
Vek mení požiadavky na dennú starostlivosť o pleť. Kozmetika vznikla ako reakcia na dialóg dvoch generácií žien (matky a dcéry) o tomto probléme.
SKUTOČNÝ POKLAD SA UKRÝVA VNÚTRI ……..
Dlho túžili po vlastnej kozmetike, a tak dnes predstavujú produkty, ktoré niekoľko rokov vytvárali pre seba. Starostlivo vyberali ingrediencie a zloženie s cieľom zachovať a podporiť prirodzené vlastnosti pokožky a zvýrazniť jej krásu.
Kvalitné prírodné ingrediencie sú základom všetkých produktov SMYSSLY. Vo svojich výrobkoch sa spájajú pozitívne účinky mletých perál a hydralizovaného hodvábu s vybranými olejmi ako sú arganový olej , makadamiový , mandlový alebo vzácny amarantový olej. Pre efekt omladenia pleti využívajú sofistikované alternatívy k botulotoxínu.
INŠPIRÁCIA …..
Je to prírodná kozmetika, príroda je pre ne zdrojom inšpirácie a rešpektu. Vo výrobkoch sa používajú prírodné zložky, snažia sa eliminovať množstvo plastu a nahradiť jednorazové obaly recyklovateľnými variantami, aj keď to nie vždy úplne ide.
Udržateľnosť zdrojov a prepracovaný design sú neoddeliteľnou súčasťou filozofie značky. Časť obalov je vyrobená zo zbytkového dreva a kože

Zobrazených 1–12 z 22 výsledkov

Nákupný košík