Vitajte na našom E-shope

KOMPLEXNÉ OČNÁ STAROSTLIVOSŤ 20 ml

55,00  s DPH

Katalógové číslo: Estem-4133 Kategória Značka:


KOMPLEXNÉ OČNÁ STAROSTLIVOSŤ
20 ml

Hydratačný očný krém bol vyvinutý špeciálne pre zacielenie tmavých tieňov, vakov a opuchov okolo jemných oblastí očí. Unikátna zložka Cernilys® stimuluje mikrocirkuláciu a zvyšuje prietok krvi, čím sa eliminuje modrá farba kruhov pod očami a vačky. Floraesters, výťažok z jojobového oleja, zvláčňuje pokožku, znižuje začervenanie a posilňuje funkciu ochrannej bariéry pokožky. Olej z Kamélie japonskej je schopný preniknúť do spodných vrstiev epidermis, aby obnovil vlhkosť a pružnosť. Navyše, zjemňuje a upokojuje citlivú a podráždenú pokožku.

Výsledkom je, že oči vyzerajú jasnejšie a sviežejšie. Intenzita červeného alebo tmavo modrého sfarbenia kruhov je viditeľne znížená.

Viac o produkte

Pleť okolo očí je až štvornásobne tenšia ako v ostatných častiach tváre, a preto nie je príliš schopná odolávať negatívnym vplyvom z okolia (UV žiarenie, znečistenie, výkyvy teplôt) alebo nezdravému životnému štýlu (fajčenie, alkohol, nadbytok cukru, ale aj nedostatok spánku). Reaguje poklesom hydratácie, ktorá vedie k strate pevnosti pokožky a vzniku vrások. Ďalším prejavom je zlá mikrocirkulácia lymfy zapríčiňujúce vačky pod očami a tiež zlé prúdenie krvi, ktorá má za následok modrasté a hnedasté kruhy okolo očí.

aplikácia

Krém nanášajte ráno a večer na vyčistenú pleť ošetrenú sérom kyseliny hyalurónovej. Optimálne množstvo získate po stlačení pumpičky 1 × a potom krém pomocou končekov prstov jemne rozotrite do oblasti očného okolia.

aktívne zložky

Cernilys®, Defensyl Gly, Floraesters 20, Camellia oil (Olej zo semien kamélie japonskej), Helianthus annuus Seed Oil (Slnečnicový olej)

SMYSSLY o produkte

Na náš nový očný krém sme obzvlášť hrdé. Jedná sa o veľmi ľahkú, výživnú a hlboko hydratačnú emulziu. Pleť zanecháva hydratovanú, osvieženú, oživenú, ale hlavne výrazne redukuje tmavé očné kruhy.

Nákupný košík