Vitajte na našom E-shope

Prístrojové ošetrenia

VACUPRESSOVÁ MASÁŽ S PRÍSTROJOM
NIODÉ VAC III

Prístrojová lymfodrenáž s vacupress

Jedná sa o vákuový masážny prístroj pracujúci na princípe podtlakovej masáže s kontinuálnym alebo frekvenčným módom, ktorý dosahuje vynikajúcich výsledkov pri odstraňovaní celulitídy, spevňovaní pokožky, zoštíhlení problematických partií tela a formovaní postavy. Ďalej je veľmi účinný pri detoxikácii organizmu, vyhladení a spevnení pokožky po liposukcii, lokálne zvyšuje metabolizmus, čo je základný predpoklad pre redukciu podkožného tuku a pôsobí preventívne pri opuchu a zavodnení.
Čo je teda potrebné pre nápravu? Prístroj NIODÉ III. dokáže mechanicky oddeliť tukové bunky zo zhlukov tak, aby sa ich prirodzený metabolizmus vrátil do normálu a zároveň výrazne spevní podkožné väzivo. Ošetrenie je navyše podporené aj použitím kvalitnej kozmetiky. Vhodným ošetrením sa dosiahne detoxikácia organizmu, veľmi pevnej, pružnej a hladkej pokožky a lokálneho zvýšenia metabolizmu.

Základné princípy ošetrenia prístrojom NIODÉ VAC III. Ku spevneniu pokožky dochádza pôsobením vákuových rázov, tým sa stimulujú fibroblasty, bunky, ktoré v spojivových tkanivách vytvárajú kolagénové a elastenové vlákna. Tieto vlákna zabezpečujú pevnosť a elasticitu pokožky. Po ošetrení je pokožka hladká, pevná a pružná. Vákuovou masážou dochádza ku zrýchleniu metabolizmu vplyvom silného prekrvenia a tým sa spevňuje ochabnuté podkožné väzivo. V mieste ošetrenia dochádza k veľmi výraznému lokálnemu zvýšeniu metabolizmu, ktorý je potrebný pre zmenšenie objemu na ošetrovaných miestach ( pas, boky, zadok, stehná, lýtka atď).

Aplikáciou dochádza k mechanickému oddeleniu tukových buniek (lipidov) z celulitických zhlukov a prekrveniu pokožky, týmto spôsobom je odstraňovaná a redukovaná celulitída.Masážou sa aktivujú lymfatické cesty, po oddelení celulitických buniek sú z medzibunkových priestorov vyplavované balastné a toxické látky a splodiny vzniknuté látkovou výmenou (zvyškové produkty látkovej výmeny) a tieto látky sú lymfatickým systémom prenesené do krvného riečišťa a následne vylúčené z tela. Tým dochádza k detoxikácii organizmu. Zákrok prístrojom NIODÉ VAC III. je nebolestivý.

masaz

BODYKA – FORMOVANIE POSTAVY

Bodyka SCP je inovatívne zariadenie určené na tvarovanie tela, ktoré sa používa na oblastiach s lokalizovaným tukom a celulitídou. Neinvazívna a bezpečná technológia umožňuje tvarovať telo a znižovať obvod problematických oblastí (zadok, stehná, brucho, ramená, oblasť kolien).Ide o technológiu založenú na nízkofrekvenčnej ultrazvukovej kavitácii pre nechirurgické aplikácie. Pracuje neinvazívnou, účinnou a bezpečnou technikou, ktorá umožňuje preformovať siluetu znížením obvodu v požadovaných oblastiach. Vystavenie oblasti ultrazvukovému ošetreniu pomocou ručného dielu spôsobí mechanické rozbitie bunkových membrán adipocytov prostredníctvom kavitácie vnútrobunkovej tekutiny. Odstránenie triglyceridov obsiahnutých v adipocytoch prebieha prirodzeným a fyziologickým procesom.

Zariadenie BODYKA generuje ultrazvukové frekvencie rozsahu 40 kHz. Ultrazvuk používaný v programoch vopred nastavených v prístroji BODYKA umožňuje ošetrenie tukových nedostatkov. Bezpečnosť ošetrenia pre zákazníčky a operátora zaručuje systém SCP (safety cavitation program), patentovaný skupinou Novavision. Ide o inovatívnu technológiu, ktorá umožňuje selektívne a pohodlne ošetrovať iva tukové tkanivo. Systém sa skladá zo snímačov, ktoré umožňujú vyhodnotiť možné reakcie, ktoré by mohol spôsobiť kavitačný ultrazvuk a predchádzať im.

Účinky ultrazvukovej kavitácie sa nedajú porovnávať s účinkami metódy založenej na liposukcii, pri ktorej dochádza k trvalému odstráneniu tuku co veľkých množstvách počas jedného chirurgického zákroku. Výsledky sú tiež trvalé, ale viditeľnými sa stávajú až po uskutočnení väčšieho počtu zákrokov, teda po uplynutí určitej doby. Preto je táto metóda určená pre takých zákazníkov, ktorí sa nechcú podrobiť chirurgickému zákroku.

Odporúčaný cyklus je 5-8 ošetrení v týždenných intervaloch. Pre efektívnosť účinku je vhodné opakovanie lymfodrenáže prístrojom NIODÉ, kde dochádza k detoxikácii, k odstráneniu uvoľnených tukov a nadbytočných tekutín.

Čas: 20 min
Cena: 83 €

Čas: 40 min
Cena: 133 €

ESTÉM
Dermatorstetické centrum

Vaša cesta ku kráse

IPL

LIEČBA AKNÉ S IPL LASEROM

IPL sa používa na:zlepšenie vzhľadu problémovej – aknóznej pleti a zjemnenie jaziev odstránenie nežiaducej pozápalovej pigmentácie
Presvetlenie pokožky IPL Laser – intenzívne pulzné svetlo – sa pri liečbe aknóznej pleti môže kombinovať s ošetrením s diamantovou dermabráziou.

Výhody IPL

Bezproblémový návrat k bežným denným činnostiam minimálna bolestivosť (nový systém chladenia laseru) účinok na zápalové formy akné, jazvy a pozápalové zmeny.

Po ošetrení:

Pokožka môže byť v závislosti na type pleti po zákroku ľahko začervenaná. Počas celej doby ošetrenia a po skončení celej procedúry ešte cca 1 mesiac je nutné pokožku chrániť pred UV žiarením opaľovacím krémom s vysokým UV faktorom /SPF 30-50+/.

Intervaly ošetrení:

Vhodné sú sedenia v 3-4 týždňových odstupoch.

FOTOREJUVENIZÁCIA IPL LASEROM

Používa sa na:

  • omladenie t.j. fotorejuvenizáciu pokožky
  • pôsobí na kolagén, vyhladzuje jemné vrásky a prejasnenie pleti
  • zlepšenie vzhľadu problémovej aknóznej pleti a zjemnenie jaziev
  • odstránenie nežiaducej pigmentácie a presvetlenie pokožky

Fotoomladenie pleti – fotorejuvenizácia:Komplexný proces omladenia pleti, ktorý zmierňuje známky stárnutia vplyvom na novotvorbu kolagénu, zjednotí farebný tón pleti, stiahne rozšírené cievky a zjemní až odstráni pigmentové škvrny. Výsledkom je zjavné a dlhodobé zlepšenie kvality pleti, ošetrenie navracia pokožke jemnosť a sviežosť a zmiernenie viditeľných známok stárnutia.

Kombinácia ošetrenia IPL lasera a diamantovej mikrodermabrázier:
pri jednom ošetrení, ev. s časovým odstupom /podľa typu pleti a ťažkostí/
podporujúci sa efekt týchto ošetrení
pri omladení pleti, vyblednutí pigmentových škvŕn, prejasnení pokožky,…

Výhody IPL:

  • bezproblémový návrat k bežným denným činnostiam
  • minimálna bolestivosť (nový systém chladenia laseru)

Po ošetrení:
Koža je po zákroku ľahko začervenaná. Počas celej procedúry a ešte cca 1 mesiac po poslednom ošetrení laserom je nutné pokožku chrániť pred UV žiarením a to najlepšie opaľovacím krémom s vysokým UV faktorom….
Intervaly ošetrení: Fotorejuvenizácia 3-5 sedení v 3-4 týždňových odstupoch.

MEZOTERAPIA POMOCOU AQUA SKIN II (nová generácia vital injektora)

Inovatívne anti-aging ošetrenie zamerané na hĺbkovú regeneráciu pleti – obnovuje hydratáciu vďaka vysokej koncentrácii kyseliny hyalúronovej, odstraňuje drobné vrásky, zvyšuje elasticitu kože a zlepšuje štruktúru pleti tváre, krku, dekoltu alebo rúk. Výsledkom je jemnejšia, hladšia a rozžiarená pleť.

Odporúčaný interval ošetrení je 3-6 mesiacov, príležitostné ošetrenie po zvýšenej záťaži pleti / vystavovanie slnku a mrazu / , prípadne pred spoločenskou akciou.

Cena: 145,00 €

Nákupný košík