Vitajte na našom E-shope

Lifting

„PRIME LIFTING“

Nová expertná metóda liftingu založená na princípe orientálnej medicíny

Prime lifting je metóda aplikácie vstrebateľných mezonití, potiahnutých kyselinou hyaluronovou, materiál, ktorý je biokompatibilný s tkanivom ľudského organizmu…
Je to najmodernejší spôsob revitalizácie pokožky, schopný vrátiť pleti pružnosť, pevnosť a náledné vyhladenie vrások a nemá vo svete žiadnu náhradu. Nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu, len dostatočné vyčistenie pleti, následnú povrchovú aplikáciu anestetika vo forme krému, alebo spreja. Vlákna sú z poludioxanu, hrúbky blízkej jemnému ľudskému vlasu. Ide o biokompatibilný materiál, plne vstrebateľný do 180 dní. Za tú dobu sa vytvorí vlastná kolagénová sieť, následkom ktorej dochádza k vypnutiu pokožky.

V mieste aplikácie sa podporí tvorba kolagénu a elastínu s následným spevnením spojivového tkaniva. Táto metóda je vhodná ako jednoznačná prevencia a riešenie mierneho poklesu viečok, tkaniva tváre, krku aj tela. Technológia je maximálne bezpečná a je certifikovaná v EU. Konzultácia je bez poplatku a nutnosti následného ošetrenia jednou z anti-aging metód.

Efektívna kombinácia s ďalšími omladzovacími technikami

Aplikácia vstrebateľných biokompatibilných mezonití v kombinácii s kyselinou hyalurunovou vytvorí dlhodobý a súčasne pôsobí ako prevencia proti stárnutiu pleti. Zosieťovaná kyselina hyalurunová je bezpečná a telu vlastná. Je reprodukvateľná, má schopnosť vyplniť hlboké vrásky a následne podporuje v danom mieste tvorbu kolagénu. Je možné použiť aj aplikáciu botulotoxínu, ale pri tejto technike je veľmi dôležitá prísna indikácia tak, aby nebola následne ovplyvnená mimika.

Cena: od 180 €

lifting

ESTÉM
Dermatorstetické centrum

Vaša cesta ku kráse

LIFTING

Výrazne účinný lifting v oblasti tváre , krku, dekoltu a tela pomocou mezonití s okamžitým a viditeľným efektom

Jedná sa o nový revolučný produkt v podobe nití, ktoré sú vďaka minimálne agresívnemu chirurgickému zákroku určené na facelifting a to bez zanechania trvalých stôp na Vašom tele (napr. jazvy).
Tieto nite sú vhodné hlavne na:
podporu poklesnutej kože v oblasti tváre bez použitia tradičného liftingu
úpravu nevýrazných kontúr tváre a ošetrenie prepadnutých líc, navrátiť im tak pôvodné rysy (pred procesom starnutia),
redukciu, alebo úplné odstránenie nosovo-ústnych vrások, taktiež vrások v okolí úst a líc,pozdvihnutie obočia, podporu poklesnutej kože na krku,
ošetrenie v sánkovej oblasti …

Z čoho sú nite Happy Lift vyrobené?

Sú vyrábané z prírodného materiálu Polyllatide & Caprolactone, resp. z takých istých zložiek, ako sa používajú už 50 rokov vo všetkých absorbovateľných nitiach určených na zošívanie poranených ciev. Avšak nite Happy Lift sú vyrobené a sú upravené tak, aby zotrvali v ľudsko tkanive čo najdlhšie. Podstatnou časťou týchto nití sú maličké obojsmerné zúbky. V skutočnosti pri vsunutí nití pod pokožku sa zúbky stávajú akousi podpornou štruktúrou pre poklesnuté tkanivá, čím dochádza k stabilnému a dlhotrvajúcemu výsledku.

Aký majú tvar nite Happy Lift?

Happy Lift nite sú resorbovateľné jednovláknité chirurgické nite. Nite sa po celej svojej dĺžke podobajú rybacej kosti s veľmi maličkými, takmer neviditeľnými a pravidelne smerujúcimi zúbkami. Pri zavedení nití do pokožky sa zúbky prichytia o jemné tkanivá na tvári a vykonávajú ťah, pomocou ktorého nadvihujú ochabnuté tkanivá a tým zabránia, alebo oddialia proces starnutia pokožky na tvári.

Pôsobia nite Happy Lift v pokožke ako “cudzie teleso”?

Áno pôsobia, v skutočnosti prítomnosť tohto “cudzieho telesa” v pokožke vyvoláva fibrózu (rozmnoženie kolagénového väziva) v tkanive, ktorá je nevyhnutná pre tvorbu podpornej vrstvy pre ochabnuté tkanivá. To isté nastáva pri tradičnom liftingu, no tu je technika viac komplikovanejšia a čas zotavenia sa po zákroku je oveľa dlhší: 25 dní a ak sa vyskytnú komplikácie, tak aj dlhšie.

Nákupný košík