Manik├║ra

SHELLACÔäó

je vhodn├Ż pre v┼íetky z├íkazn├ş─Źky, ktor├ę chc├║ n├ídhern├ę nechty, ale nemaj├║ ─Źas na ich ├║dr┼żbu. Je ur─Źen├Ż pre pr├şrodn├ę nechty, pri─Źom u slab├Żch a tenk├Żch nechtov pom├íha ich spevneniu, u tvrd├Żch a krehk├Żch nechtov dod├í pru┼żnos┼ą a to v┼íetko pomocou tenkej vrstvy ShellacÔäó.
ShellacÔäó pon├║ka v─Ćaka svojmu chemick├ęmu zlo┼żeniu s n├şzkou ├║rov┼łou rozp├║┼í┼ąadiel ve─żmi pohodln├ę pou┼żitie bez z├ípachu. Aj klientky, ktor├ę predt├Żm nemohli voli┼ą ├║pravu nechtov z d├┤vodu alergick├Żch reakci├ş, bud├║ m├┤c┼ą ├║spe┼íne nosi┼ą ShellacÔäó. Neobsahuje formaldehyd, tolu├ęn ani ftal├íty a je vhodn├Ż aj pre tehotn├ę ┼żeny.

Cena: 26,00 ÔéČ

JAPONSKÁ MANIKÚRA

Je ─Źisto pr├şrodn├í technika ├║pravy nechtov. Nechty s├║ o┼íetrovan├ę ┼ípeci├ílnou pastou, ktor├í le┼ít├ş a vy┼żivuje z├írove┼ł. Mal├ę br├║sne ─Źiasto─Źky zahladia v┼íetky nerovnosti na povrchu nechtu a takto zale┼íten├ę nechty s├║ chr├ínen├ę vo─Źi vonkaj┼í├şm vplyvom ako je voda, sapon├ít,ÔÇŽ Japonsk├í manik├║ra obsahuje v─Źel├ş vosk, matersk├║ ka┼íi─Źku a kremi─Źit├║ hlinku, ktor├í sa ┼ąa┼ż├ş v japonskom mori. ─Äalej obsahuje bentonit, jemn├ę paraf├şny, glycerin, panthenol, vitam├şny A, E, H a provitam├şn B5. Podporuje prekrvenie a zdrav├Ż rast nechtov, ich posilnenie a obohatenie o d├┤le┼żit├ę vitam├şny. O┼íetrenie sa pou┼ż├şva proti ┼ítiepeniu a l├ímaniu nechtov.

Japonsk├í manik├║ra je vhodn├í pre d├ímy, ale aj p├ínov, ktor├ş chc├║ svoje nechty ozdravi┼ą a doda┼ą im viac lesku.

Cena: 19,00 ÔéČ

Shopping Cart