Manikúra

lak

MANIKÚRA

 


 

SHELLAC

je vhodný pre všetky zákazníčky, ktoré chcú nádherné nechty, ale nemajú čas na ich údržbu. Je určený pre prírodné nechty, pričom u slabých a tenkých nechtov pomáha ich spevneniu, u tvrdých a krehkých nechtov dodá pružnosť a to všetko pomocou tenkej vrstvy Shellac™.

Shellac™ ponúka vďaka svojmu chemickému zloženiu s nízkou úrovňou rozpúšťadiel  veľmi pohodlné použitie bez zápachu. Aj klientky, ktoré predtým nemohli voliť úpravu nechtov z dôvodu alergických reakcií, budú môcť úspešne nosiť Shellac™.  Neobsahuje formaldehyd, toluén ani ftaláty a je vhodný aj pre tehotné ženy.

Cena: 22 €

 


 

JAPONSKÁ MANIKÚRA

Je čisto prírodná technika úpravy nechtov. Nechty sú ošetrované špeciálnou pastou, ktorá leští a vyživuje zároveň. Malé brúsne čiastočky zahladia všetky nerovnosti na povrchu nechtu a takto zaleštené nechty sú chránené voči vonkajším vplyvom ako je voda, saponát,…  Japonská manikúra obsahuje včelí vosk, materskú kašičku a kremičitú hlinku, ktorá sa ťaží v japonskom mori. Ďalej obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5. Podporuje prekrvenie a zdravý rast nechtov, ich posilnenie a obohatenie o dôležité vitamíny. Ošetrenie sa používa proti štiepeniu a lámaniu nechtov.

Japonská manikúra je vhodná pre dámy, ale aj pánov, ktorí chcú svoje nechty ozdraviť a dodať im viac lesku.

Cena: 15 €

 


GÉLOVÉ NECHTY

Cena: 30 €

 


GÉL LAK

ideálne riešenie pre dámy, ktoré potrebujú permanentnú manikúru na vlastných nechtoch, či ich spevnenie.

Hlavné výhody tejto metódy sú: 

  • trvácnosť – vyzerajú dokonale po celý čas ako odrastajú bez olupovania,
    dokonalé prekrytie – vysoká pigmentácia, bez šmúh,
    bez straty lesku – lesklé po celú dobu nosenia bez škrabancov.

Gél lak sa pýši vlastnosťami UV gélu a praktickým nanášaním laku na nechty.

Ide preto o veľmi jednoduchý nenáročný spôsob dlhodobého nalakovania nechtov v porovnaní s klasickými lakmi, ktoré sa po 2-3 dňoch prirodzene olupujú. Takto nalakované nechty pomocou techniky gél laku vydržia 2-3 týždne. Po tomto čase je potrebné nechty doplniť z dôvodu odrastania prírodných nechtov.

Gél laky sa používajú výhradne na prírodné nechty ale nie je to pravidlo, je možné ich nanášať aj na nechty umelé.

Avšak neslúžia na predlžovanie nechtov.

Cena: 15 €

 


<