Vitajte na našom E-shope

Manikúra

SHELLAC™

je vhodný pre všetky zákazníčky, ktoré chcú nádherné nechty, ale nemajú čas na ich údržbu. Je určený pre prírodné nechty, pričom u slabých a tenkých nechtov pomáha ich spevneniu, u tvrdých a krehkých nechtov dodá pružnosť a to všetko pomocou tenkej vrstvy Shellac™.
Shellac™ ponúka vďaka svojmu chemickému zloženiu s nízkou úrovňou rozpúšťadiel veľmi pohodlné použitie bez zápachu. Aj klientky, ktoré predtým nemohli voliť úpravu nechtov z dôvodu alergických reakcií, budú môcť úspešne nosiť Shellac™. Neobsahuje formaldehyd, toluén ani ftaláty a je vhodný aj pre tehotné ženy.

Cena: 26,00 €

shellac

JAPONSKÁ MANIKÚRA

Je čisto prírodná technika úpravy nechtov. Nechty sú ošetrované špeciálnou pastou, ktorá leští a vyživuje zároveň. Malé brúsne čiastočky zahladia všetky nerovnosti na povrchu nechtu a takto zaleštené nechty sú chránené voči vonkajším vplyvom ako je voda, saponát,… Japonská manikúra obsahuje včelí vosk, materskú kašičku a kremičitú hlinku, ktorá sa ťaží v japonskom mori. Ďalej obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5. Podporuje prekrvenie a zdravý rast nechtov, ich posilnenie a obohatenie o dôležité vitamíny. Ošetrenie sa používa proti štiepeniu a lámaniu nechtov.

Japonská manikúra je vhodná pre dámy, ale aj pánov, ktorí chcú svoje nechty ozdraviť a dodať im viac lesku.

Cena: 19,00 €

Nákupný košík