Vitajte na našom E-shope

Mezoterapia

Mezoterapia pomocou Aqua Skin II (nová generácia vital injektora)

Inovat├şvne anti-aging o┼íetrenie zameran├ę na h─║bkov├║ regener├íciu pleti ÔÇô obnovuje hydrat├íciu v─Ćaka vysokej koncentr├ícii kyseliny hyal├║ronovej, odstra┼łuje drobn├ę vr├ísky, zvy┼íuje elasticitu ko┼że a zlep┼íuje ┼ítrukt├║ru pleti tv├íre, krku, dekoltu alebo r├║k. V├Żsledkom je jemnej┼íia, hlad┼íia a roz┼żiaren├í ple┼ą.

─îo je to mezoterapia?

– revitaliza─Źn├í a omladzuj├║ca met├│da pri ktorej sa do poko┼żky aplikuje kyselina hyalur├│nov├í, vitam├şny a s├ęra, ktor├ę zlep┼íuj├║ elasticitu poko┼żky, vyp├şnaj├║ pov├Ądnut├ę ─Źasti tv├íre, rozjas┼łuj├║ ple┼ą a spev┼łuj├║ poko┼żku.
Inovat├şvnou met├│dou a novinkou je aplik├ícia pomocou V├ştal injektora II ÔÇô multiihli─Źkov├í mezoterapia ,ktor├Ż umo┼ż┼łuje pracova┼ą na desatinu milimetra a mikrolitra presne a t├Żm umo┼żn├ş celoplo┼ín├║ hydrat├íciu
Pri vstupe ihly do ko┼że pr├şstroj jemne nadvihne poko┼żku pomocou v├íkua a pred vytiahnut├şm ihly uvo─żn├ş podtlak pre zabr├ínenie po┼íkodenia ciev. Je ur─Źen├í k omladeniu pleti a funguje na b├íze obnovenia hydrat├ície, zlep┼íenia pru┼żnosti, kvality a ┼ítrukt├║ry ko┼że.

Starnut├şm ko┼ża str├íca svoju kvalitu, doch├ídza k ├║bytku kolag├ęnov├Żch a elast├şnov├Żch vl├íkien, ko┼ża sa st├íva such┼íou, hrub┼íou, m├ílo elastickou.
Kyselina hyaluronov├í m├í v├Żnimo─Źn├║ schopnos┼ą viaza┼ą ve─żk├ę mno┼żstvo vody a je prirodzenou s├║─Źas┼ąou ko┼że. S prib├║daj├║cim vekom jej mno┼żstvo kles├í ─Źo sp├┤sobuje stratu elasticity , pevnosti poko┼żky a vznik vr├ísok.
Mezoterapia je unik├ítne o┼íetrenie ktor├ę podporuje tvorbu kolag├ęnu, okam┼żite obnovuje, vyhladzuje, rozjas┼łuje a hydratuje Va┼íu poko┼żku. V├Żsledky mezoterapie s├║ vidite─żn├ę u┼ż po prvej aplik├íci├ş.

Kedy je vhodn├ę podst├║pi┼ą toto o┼íetrenie?

V akomko─żvek veku, pokia─ż sa objavia a vznikaj├║ nasleduj├║ce pr├şznaky starnutia:

 • unaven├ę,
 • poklesnut├ę ─Źrty tv├íre,
 • strata jasu a ┼żiarivosti pleti,
 • vr├ísky a z├íhyby,
 • nespokojnos┼ą so stavom poko┼żky

Ako ─Źasto

 • Pravidelne, ako celkov├ę omladzuj├║ce o┼íetrenie. (2 -3 o┼íetrenia v 3 t├Ż┼żd┼łov├Żch intervaloch pre optim├ílnu obnovu ┼ítrukt├║ru poko┼żky, potom 2 a┼ż 3 o┼íetrenia ro─Źne pre zachovanie ├║─Źinkov o┼íetrenia).
 • Ako alternat├şva alebo aj v kombin├íciis v├Żpl┼łov├Żmi materi├ílmi na b├íze kyseliny hyalur├│novej v injek─Źnej forme a s ostatn├Żmi kozmetick├Żmi o┼íetreniami.
 • Pr├şle┼żitostne, po nadmernom vystavovan├ş poko┼żky slnku alebo ako pre┼żiaruj├║ce o┼íetrenie pred d├┤le┼żitou spolo─Źenskou udalos┼ąou / odpor├║─Źame t├Ż┼żde┼ł vopred /

├Ü─Źinok

 • Stimuluje tvorbu kolag├ęnu
 • V├Żrazne zlep┼íuje poko┼żku a obnovuje mladistv├Ż vzh─żad
 • Spev┼łuje, hydratuje ,revitalizuje tv├ír, krk, dekolt, chrbty r├║k
 • Zjem┼łuje jazvy a strie
 • Umo┼ż┼łuje transderm├ílnu aplik├íciu kr├ęmov, s├ęr a g├ęlov ktor├ę s├║ o 100% viac absorbovan├ę ove─ża ├║─Źinnej┼íie a efekt├şvnej┼íie

Cena: 145,00 ÔéČ

mezoterapia

ESTÉM
Dermatorstetick├ę centrum

Vaša cesta ku kráse

Vlasová mezaterapia

Je jednou z mo┼żnost├ş , ako podpori┼ą rast vlasov. Vypad├ívanie vlasov je prirodzen├Ż proces, ale nadmern├ę vypad├ívanie u┼ż m├┤┼że by┼ą ve─żk├Ż probl├ęm.
Ku vzniku probl├ęmu prispievaj├║ r├┤zne fyziologick├ę alebo psychologick├ę faktory. Vplyv na vypad├ívanie m├í aj p├┤rod, doj─Źenie, chirurgick├Ż z├íkrok, ┼żivotn├í udalos┼ą, zmena ro─Źn├ęho obdobia, dlhodob├ş stres, menopauza a dokonca stav aj po prekonan├ş COVID-19.
Hlavn├Ż princ├şp mezoterapie je jednoduch├Ż ÔÇô injek─Źne ultratenkou ihlou alebo val─Źekom s ihli─Źkami sa do ko┼że hlavy, respekt├şve do jej strednej vrstvy, aplikuj├║ pr├şpravky obsahuj├║ce funk─Źn├ę l├ítky, ktor├ę ko┼żu a vlasov├ę folikuly kr├ísne vy┼żivia.

Pr├şpravky, ktor├ę s├║ pri mezoterapii aplikovan├ę, obsahuj├║ v├Ą─Ź┼íinou komplex miner├ílov, stopov├Żch prvkov, peptidov alebo dokonca rastov├Żch faktorov ─Źi kme┼łov├Żch buniek. ─Żahk├ę h─║bkov├ę podr├í┼żdenie ko┼że navy┼íe stimuluje prekrvenie oblasti, ktor├ę podporuje ─Ćal┼íiu v├Ż┼żivu a okysli─Źenie vlasov├Żch folikul. Po aplik├ícii je vlasov├í poko┼żka elastickej┼íia, vlasy vyzeraj├║ lep┼íie, s├║ pevnej┼íie, je redukovan├ę ich l├ímanie a vypad├ívanie a naopak je podporen├Ż rast nov├Żch vlasov.

Pre─Źo by ste to mali sk├║si┼ą?

Va┼íe vlasy bud├║ pevn├ę, leskl├ę a pru┼żn├ę. Bud├║ dr┼ża┼ą ÔÇťako prilepen├ęÔÇŁ v─Ćaka spevnen├ęmu a vy┼żiven├ęmu vlasov├ęmu korienku. Vlasy sa nebud├║ l├íma┼ą, strapka┼ą ani vypad├íva┼ą, navy┼íe proti v┼íetk├Żm t├Żmto javom p├┤sob├ş mezoterapia ako prevencia.
Hustej┼íie, zdravo vyzeraj├║ce vlasy. Zlep┼í├ş sa prekrvenie vlasovej poko┼żky a jej hydrat├ícia. U┼ż ┼żiadne lupiny! Dod├íte svojim vlasom a poko┼żke hlavy ch├Żbaj├║ce ┼żiviny

Ako to prebieha?

Do umytej a vydezinfikovanej ─Źasti hlavy odborn├şk aplikuje ├║─Źinn├Ż ÔÇťkoktailÔÇŁ l├ítok. Doba aplik├ície z├ívis├ş samozrejme na o┼íetrovanej ploche, ale zvy─Źajne sa pohybuje medzi 20 a 30 min├║tami. Ihne─Ć po o┼íetren├ş sa na poko┼żke hlavy m├┤┼że objavi┼ą mal├Ż opuch ─Źi drobn├í modrina, celkovo mo┼żno v┼íak z├íkrok pova┼żova┼ą za v podstate bezbolestn├Ż.

Poko┼żka hlavy m├┤┼że by┼ą nasleduj├║cich 24 hod├şn od aplik├ície mierne citliv├í na dotyk, av┼íak spravidla je ─Źlovek schopn├Ż vr├íti┼ą sa do pracovn├ęho procesu ihne─Ć po o┼íetren├ş . Nasleduj├║cich 24 hod├şn sa neodpor├║─Źa pou┼ż├şva┼ą na poko┼żku hlavy in├ę pr├şpravky, ako odporu─Ź├ş odborn├şk, ktor├Ż mezoterapiu vykon├íva. Nieko─żko dn├ş po o┼íetren├ş sa tie┼ż vyhnite pobytu na priamom slnku a pou┼ż├şvajte pr├şpravky s vysok├Żm stup┼łom ochrany, teda minim├ílne SPF 30.

Odpor├║─Źan├Ż po─Źet o┼íetren├ş je pri vlasovej mezoterapii stanoven├Ż na 4-8. Prv├Ż mesiac prebieha o┼íetrenie ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł, teda celkom ┼ítyri proced├║ry. Druh├Ż mesiac doch├ídza klient na o┼íetrenie raz za dva t├Ż┼żdne, absolvuje teda ─Ćal┼íie dve proced├║ry. A na nasleduj├║ce dva mesiace t├Żm p├ídom ost├ívaj├║ dve o┼íetrenia. Ide o v┼íeobecn├ę odpor├║─Źania, pre┼íkolen├Ż odborn├şk m├┤┼że na z├íklade problematiky zv├Ż┼íi┼ą, zn├ş┼żi┼ą alebo zmeni┼ą po─Źet seden├ş a periodicitu. ─îo je, ale d├┤le┼żit├ę, ┼że prv├ę vidite─żn├ę v├Żsledky na seba nenechaj├║ dlho ─Źaka┼ą. B├Żvaj├║ toti┼ż vidie┼ą u┼ż po mesiaci od prvej aplik├ície!

 

APLIKÁCIA PRP PLAZMY

PRP met├│da je vhodn├í na obnovu rastu vlasov, zastavuje vypad├ívanie vlasov a revitalizuje. Zlep┼íenie kvality vlasov aj poko┼żky m├í za n├ísledok pevnej┼íie vlasy, ktor├ę vyzeraj├║ lep┼íie a nel├ímu sa. Terapia je vhodn├í aj na ├║─Źely posilnenia a vr├ítenia lesku, vitality a zlep┼íenia kvality vlasov.

 • Obnova rastu vlasov aj z u┼ż po┼íkoden├Żch va─Źkov, z├ístava ─Ćal┼íieho vypad├ívania a revitaliz├ície.
 • Zlep┼íenie kvality vlasov aj poko┼żky m├í za n├ísledok pevnej┼íie vlasy, ktor├ę vyzeraj├║ lep┼íie a nel├ímu sa.
 • Vyt├║┼żen├Ż efekt je vidite─żn├Ż u┼ż po cca 4-6 t├Ż┼żd┼łoch. Terapia je vhodn├í aj na ├║─Źely posilnenia a vr├ítenia lesku, vitality a zlep┼íenia kvality vlasov.

Cena: 80,- ÔéČ

N├íkupn├Ż ko┼í├şk