Mezoterapia

Mezoterapia pomocou Aqua Skin II (nová generácia vital injektora)

Inovatívne anti-aging ošetrenie zamerané na hĺbkovú regeneráciu pleti – obnovuje hydratáciu vďaka vysokej koncentrácii kyseliny hyalúronovej, odstraňuje drobné vrásky, zvyšuje elasticitu kože a zlepšuje štruktúru pleti tváre, krku, dekoltu alebo rúk. Výsledkom je jemnejšia, hladšia a rozžiarená pleť.

Čo je to mezoterapia?

– revitalizačná a omladzujúca metóda pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny a séra, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť a spevňujú pokožku.
Inovatívnou metódou a novinkou je aplikácia pomocou Vítal injektora II – multiihličková mezoterapia ,ktorý umožňuje pracovať na desatinu milimetra a mikrolitra presne a tým umožní celoplošnú hydratáciu
Pri vstupe ihly do kože prístroj jemne nadvihne pokožku pomocou vákua a pred vytiahnutím ihly uvoľní podtlak pre zabránenie poškodenia ciev. Je určená k omladeniu pleti a funguje na báze obnovenia hydratácie, zlepšenia pružnosti, kvality a štruktúry kože.

Starnutím koža stráca svoju kvalitu, dochádza k úbytku kolagénových a elastínových vlákien, koža sa stáva suchšou, hrubšou, málo elastickou.
Kyselina hyaluronová má výnimočnú schopnosť viazať veľké množstvo vody a je prirodzenou súčasťou kože. S pribúdajúcim vekom jej množstvo klesá čo spôsobuje stratu elasticity , pevnosti pokožky a vznik vrások.
Mezoterapia je unikátne ošetrenie ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku. Výsledky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácií.

Kedy je vhodné podstúpiť toto ošetrenie?

V akomkoľvek veku, pokiaľ sa objavia a vznikajú nasledujúce príznaky starnutia:

 • unavené,
 • poklesnuté črty tváre,
 • strata jasu a žiarivosti pleti,
 • vrásky a záhyby,
 • nespokojnosť so stavom pokožky

Ako často

 • Pravidelne, ako celkové omladzujúce ošetrenie. (2 -3 ošetrenia v 3 týždňových intervaloch pre optimálnu obnovu štruktúru pokožky, potom 2 až 3 ošetrenia ročne pre zachovanie účinkov ošetrenia).
 • Ako alternatíva alebo aj v kombináciis výplňovými materiálmi na báze kyseliny hyalurónovej v injekčnej forme a s ostatnými kozmetickými ošetreniami.
 • Príležitostne, po nadmernom vystavovaní pokožky slnku alebo ako prežiarujúce ošetrenie pred dôležitou spoločenskou udalosťou / odporúčame týždeň vopred /

Účinok

 • Stimuluje tvorbu kolagénu
 • Výrazne zlepšuje pokožku a obnovuje mladistvý vzhľad
 • Spevňuje, hydratuje ,revitalizuje tvár, krk, dekolt, chrbty rúk
 • Zjemňuje jazvy a strie
 • Umožňuje transdermálnu aplikáciu krémov, sér a gélov ktoré sú o 100% viac absorbované oveľa účinnejšie a efektívnejšie

Cena: 145,00 €

ESTÉM
Dermatorstetické centrum

Vaša cesta ku kráse

Vlasová mezaterapia

Je jednou z možností , ako podporiť rast vlasov. Vypadávanie vlasov je prirodzený proces, ale nadmerné vypadávanie už môže byť veľký problém.
Ku vzniku problému prispievajú rôzne fyziologické alebo psychologické faktory. Vplyv na vypadávanie má aj pôrod, dojčenie, chirurgický zákrok, životná udalosť, zmena ročného obdobia, dlhodobí stres, menopauza a dokonca stav aj po prekonaní COVID-19.
Hlavný princíp mezoterapie je jednoduchý – injekčne ultratenkou ihlou alebo valčekom s ihličkami sa do kože hlavy, respektíve do jej strednej vrstvy, aplikujú prípravky obsahujúce funkčné látky, ktoré kožu a vlasové folikuly krásne vyživia.

Prípravky, ktoré sú pri mezoterapii aplikované, obsahujú väčšinou komplex minerálov, stopových prvkov, peptidov alebo dokonca rastových faktorov či kmeňových buniek. Ľahké hĺbkové podráždenie kože navyše stimuluje prekrvenie oblasti, ktoré podporuje ďalšiu výživu a okysličenie vlasových folikul. Po aplikácii je vlasová pokožka elastickejšia, vlasy vyzerajú lepšie, sú pevnejšie, je redukované ich lámanie a vypadávanie a naopak je podporený rast nových vlasov.

Prečo by ste to mali skúsiť?

Vaše vlasy budú pevné, lesklé a pružné. Budú držať “ako prilepené” vďaka spevnenému a vyživenému vlasovému korienku. Vlasy sa nebudú lámať, strapkať ani vypadávať, navyše proti všetkým týmto javom pôsobí mezoterapia ako prevencia.
Hustejšie, zdravo vyzerajúce vlasy. Zlepší sa prekrvenie vlasovej pokožky a jej hydratácia. Už žiadne lupiny! Dodáte svojim vlasom a pokožke hlavy chýbajúce živiny

Ako to prebieha?

Do umytej a vydezinfikovanej časti hlavy odborník aplikuje účinný “koktail” látok. Doba aplikácie závisí samozrejme na ošetrovanej ploche, ale zvyčajne sa pohybuje medzi 20 a 30 minútami. Ihneď po ošetrení sa na pokožke hlavy môže objaviť malý opuch či drobná modrina, celkovo možno však zákrok považovať za v podstate bezbolestný.

Pokožka hlavy môže byť nasledujúcich 24 hodín od aplikácie mierne citlivá na dotyk, avšak spravidla je človek schopný vrátiť sa do pracovného procesu ihneď po ošetrení . Nasledujúcich 24 hodín sa neodporúča používať na pokožku hlavy iné prípravky, ako odporučí odborník, ktorý mezoterapiu vykonáva. Niekoľko dní po ošetrení sa tiež vyhnite pobytu na priamom slnku a používajte prípravky s vysokým stupňom ochrany, teda minimálne SPF 30.

Odporúčaný počet ošetrení je pri vlasovej mezoterapii stanovený na 4-8. Prvý mesiac prebieha ošetrenie každý týždeň, teda celkom štyri procedúry. Druhý mesiac dochádza klient na ošetrenie raz za dva týždne, absolvuje teda ďalšie dve procedúry. A na nasledujúce dva mesiace tým pádom ostávajú dve ošetrenia. Ide o všeobecné odporúčania, preškolený odborník môže na základe problematiky zvýšiť, znížiť alebo zmeniť počet sedení a periodicitu. Čo je, ale dôležité, že prvé viditeľné výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Bývajú totiž vidieť už po mesiaci od prvej aplikácie!

 

APLIKÁCIA PRP PLAZMY

PRP metóda je vhodná na obnovu rastu vlasov, zastavuje vypadávanie vlasov a revitalizuje. Zlepšenie kvality vlasov aj pokožky má za následok pevnejšie vlasy, ktoré vyzerajú lepšie a nelámu sa. Terapia je vhodná aj na účely posilnenia a vrátenia lesku, vitality a zlepšenia kvality vlasov.

 • Obnova rastu vlasov aj z už poškodených vačkov, zástava ďalšieho vypadávania a revitalizácie.
 • Zlepšenie kvality vlasov aj pokožky má za následok pevnejšie vlasy, ktoré vyzerajú lepšie a nelámu sa.
 • Vytúžený efekt je viditeľný už po cca 4-6 týždňoch. Terapia je vhodná aj na účely posilnenia a vrátenia lesku, vitality a zlepšenia kvality vlasov.

Cena: 80,- €

Shopping Cart