Vitajte na našom E-shope

Dermatokozmetika

Po zamatovej, sviežej a rozjasnenej tvári túži každá žena. Roky však pribúdajú a ak chceme, aby sa pleť nestala indikátorom nášho veku, navštevujeme salóny krásy, pleť rozmaznávame rôznymi krémami, maskami… Pleť sa nám síce odvďačí hebkosťou, ale so začínajúcimi vráskami si sami neporadíme. Tu pomôžu kvalitné kozmetické ošetrenia s profesionálnym prístupom a dermatokozmetické ošetrenia vykonávané dermatológom.

Do boja proti starnutiu sa zapájajú rôzne skrášľovacie kúry, či techniky ako sú:

 • peelingové metódy
 • botulotoxín
 • rôzne výplňové implantáty
 • fotorejuvenizácia
 • mezolift a mnohé iné

V oblasti estetickej medicíny sa tieto metódy rejuvenizácie kože stávajú čoraz populárnejšie. Prinášajú podstatné vylepšenie vzhľadu bez vyradenia z normálneho pracovného a spoločenského života a s takmer nulovým rizikom nežiaducich účinkov.

Táto oblasť je veľmi intímna a diskrétna, preto každá žena – ale aj muž – uvíta individuálny prístup. Významná je komunikácia, získať čo najviac informácií o klientovi, a tak splniť jeho potreby a túžby. Správne zvolená kombinácia terapeutických postupov je zlatou bránou vedúcou k spokojnosti klienta. “Ak sa staráme o svoje telo, hladkáme aj svoju dušu.”

dermakozmetika

NADMERNÉ POTENIE – BOTULOTOXÍN DYSPORT

BEZ POTENIA K SEBAVEDOMIU

Botulotoxín typu A si vie veľmi dobre poradiť s liečbou nadmerného potenia.

Produkcia potu je riadená prostredníctvom nervového systému. Nadmerné potenie sa môže vyskytovať pri endokrinologických alebo neurologických ochoreniach. V tomto prípade je potrebné odhaliť príčinu a liečiť základné ochorenie. Pri vrodenej hyperhidróze vzniká nadmerné potenie najmä po emocionálnom stimule, ktorým býva bolesť, strach, tréma či radosť. Pri emocionálnom potení, na základe psychických podnetov, stojí v popredí reakcia potných žliaz v podpazuší, ale aj na dlaniach, ploskách nôh či na čele. Nadmerné potenie sa môže prejavovať už v detstve, rozvoj však zvyčajne nastáva v puberte. K spontánnemu ústupu dochádza až vo vyššom dospelom veku. V prípade konštitučne podmienenej nadprodukcie potu v určitých oblastiach tela, ako je podpazušie, dlane a plosky nôh, sa úspešne využíva liečba botulotoxínom.

ODBÚRAVANIE TUKU

LIPOLÝZA

Lipolýza je technika vyvinutá k odstráneniu menších, lokalizovaných tukových
depozít alebo ku stredne veľkej redukcii tuku. Lipolýza sa nepoužíva ku zníženiu hmotnosti, je to metóda napomáhajúca ku zmene kontúr tela. V prípade, že tukové zásoby nemôžu byť odstránené výživovou terapiou alebo terapeutickým cvičením, injekcie môžu naštartovať rozpustením tukov a jeho vylúčenie z tela metabolickou cestou. Medikácia pôsobí presne na cielené miesta, tukové bunky sa začnú rozpúšťať a postupne miznú, koža sa vďaka svojej pružnosti stiahne a vyhladí. Výsledok lipolýzy je rovnako trvalý, neobjavuje sa však priamo, ale až po určitej dobe.

Vhodné miesta k ošetreniu:

 1. na tvári dvojitá brada, čeľusť
 2. na tele – zadok a oblasť pod zadkom, vnútorné stehná, boky, horná a spodná časť brucha, tukové usadeniny v oblasti ramien, kolená, chrbát, lipóm
 3. miesta s celulitídou
 4. lipóm – izolované a ohraničené tukové usadeniny v podkoží.

Cena: od 170,- €

ESTÉM
Dermatorstetické centrum

Vaša cesta ku kráse

PLAZMATERAPIA alebo …..

APLIKÁCIA PRP – OBOHATENEJ VLASTNEJ PLAZMY

Moderná metóda omladzovania a liečby niektorých kožných ochorení – liečba vlastnou plazmou „ Drákulova metóda“ sa vyvinula z autohemoterapie. Liečba vlastnou krvou sa už vyše tridsať rokov využíva v rôznych medicínskych odboroch na zvyšovanie imunity chorého človeka a v dermatológii špeciálne na liečbu niektorých kožných ochorení. V súčasností túto „Draculovu terapiu alebo plazmaterapiu lekári poznajú pod podstatne serióznejšími názvami – ako PRP, čo v preklade z angličtiny znamená „plazma obohatená o krvné doštičky“, alebo ako S 3, „sérum z vlastnej krvi“.
PRP metóda je taktiež vhodná na obnovu rastu vlasov, zastavuje vypadávanie vlasov a revitalizuje. Zlepšenie kvality vlasov aj pokožky má za následok pevnejšie vlasy, ktoré vyzerajú lepšie a nelámu sa. Terapia je vhodná aj na účely posilnenia a vrátenia lesku, vitality a zlepšenia kvality vlasov.

Ako je charakterizovaná aplikácia vlastnej plazmy ?

 • Minimálne dráždivá, neinvazívna metóda
 • Bez vedľajších účinkov

Princíp

Spočíva v aplikácii vlastnej obohatenej krvnej plazmy – séra, ktorú lekár získa odstredením z Vašej vlastnej krvi, do podkožného tkaniva malými ihličkami. Aplikovaná látka bude obsahovať Vašu plazmu a iné mimoriadne účinné látky. Plazma využívaná pre účely estetickej dermatológie stimuluje DNA, kolagén, elastín, podporuje hojenie rán, zvláčni a zjemní a predovšetkým viditeľne zlepší kvalitu Vašej kože a omladí ju.

Ako vyzerá príprava na ošetrenie ?

 • Konzultácia a vyšetrenie.
 • Odber – 10 mililitrov krvi. Skúmavku vloží do centrifúgy.
 • Medzitým Vás lekár pripraví na ošetrenie tváre, krku či inej problémovej partie.
 • Odstredenú plazmu zmieša s ďalšími potrebnými látkami a pripravené sérum okamžite aplikuje. Injekcia má tenučkú ihlu, takže vpichy sú jemné a cítite ich ešte menej ako pri injekciách s kyselinou hyalurónovou.
 • Ošetrenie sa delí na tri fázy:1. vyrovnanie vrások alebo drobných nerovností2. mezoterapia vlastnou plazmou,3. upokojujúca maska.

Účinky – všeobecné

 • Vyhladzovanie vrások, omladenie, revitalizácia pokožky
 • Zlepšenie elasticity pokožky, redukcia nepravidelností pokožky
 • Vyrovnávanie atrofických – vpadnutých jaziev , po akné
 • Liečba keloidov –vystúplych jaziev, aj po popáleninách
 • Zastavenie padania vlasov a obnova rastu, revitalizácia vlasovej pokožky
 • Silnejšie a zdravšie vlasy

Oblasti ošetrenia

 • Tvár
 • Krk a dekolt
 • Chrbty rúk
 • Vlasy

Bezpečnosť metódy

Pracovisko zaručuje použitie liečebnej metódy iba špeciálne zaškoleným lekárom a zdravotníckym personálom a certifikátom platným v EÚ.

Efekt vykonaného zákroku

Klienti vidia pozitívne účinky metódy po prvom ošetrení. Efekt je viditeľný pomerne veľmi rýchlo (zväčša už po dvoch dňoch od prvého ošetrenia a najvýraznejšie v priebehu 7-14 dní). Veľmi výrazne a viditeľne sa zlepšuje napätie (tonus) kože ako aj jej estetické parametre.
Pretrvávanie výsledného efektu záleží aj od životného štýlu. Pri jeho zachovaní – obmedzení fajčenia, pitia alkoholu a iných škodlivých látok je efekt dlhodobý, pre jeho zlepšenie sa odporúča kúru 1-2x ročne zopakovať.

Nežiadúce účinky

S touto metódou sa spája iba málo nepríjemných pocitov, spojené s používaním injekčnej metódy vpravovania plazmy do kože. Po ošetrení sa v ošetrovaných oblastiach môžu objaviť drobné modrinky. Tieto ale veľmi rýchlo miznú – v priebehu 1-3 dní bez toho, aby zanechali nejaké iné stopy.

Cena: 160 €
PRP s kyselinou hyalurónovou – CELLULAR MATRIX
Cena: 250 €

plazmaterapia

PLASMApen IQ

PLASMA IQ™ Pen je zameraný na napnutie mierne ochabnutej pokožky, zmenšenie jemných vrások a
zlepšenie jaziev po akné. Spúšťa liečivú reakciu, ktorá stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, vďaka
čomu je vaša pokožka napnutejšia, hladšia a mladistvejšia. PLASMA IQ™ Pen je neinvazívne, mäkké
ošetrenie na napnutie pokožky, ktoré pomáha stimulovať fibroblasty v pokožke, výrazne spevňuje,
opravuje a odstraňuje vrásky.

PLASMA IQ™ je jedným z iba dvoch ručných plazmových energetických zariadení schválených FDA na
bezpečné a efektívne omladenie a napnutie pokožky. Využíva presné mikrolúče sústredenej energie v
minimálne invazívnom ošetrení, ktoré možno vykonať rýchlo na zníženie známok starnutia.

Problémy s textúrou pokožky, ako sú jemné linky, vrásky, strie, kožné výrastky a niektoré kožné lézie,
je možné riešiť ošetrením Plasma IQ.
Zariadenie Plasma IQ* je založené na technológii plazmových mikrolúčov, ktorej cieľom je opraviť
ochabnutie v cieľovej oblasti podporou regenerácie pokožky zvnútra, s minimálnou traumou a
prestojmi klienta. Mikrolúče plazmy sú využívané pri ošetrení sústredenou energiou, čo vedie k
napínaniu a sťahovaniu kožných tkanív prostredníctvom kontrolovaného poškodenia kože.

Plazma IQ, ktorá je obzvlášť známa aj tým, že koriguje ochabnutosť horných a dolných viečok, ako
neinvazívne alternatívne riešenie k blefaroplastike.
▪ FDA pre bezpečné a efektívne estetické ošetrenie
▪ Omladzuje pokožku a redukuje známky starnutia
▪ Môže zlepšiť hladkosť a textúru pokožky

Aplikácia:
– Odstránenie výrazných línií (čiarový kód) vrások nad perou
– liečba jaziev po akné
– Odstránenie fibrómov, pigmentových škvŕn, bradavíc, koloidov, xanthelasmov, dyskeratómov
– Odstránenie tukových výrastkov
– Liečba hemangiómov
– Lifting vrchných a spodných viečok
– Asymetria viečok
– Odstránenie cýst na očných viečkach

plasmapen

PROFHILO unikátna REMODELAČNÁ výplň

PRE HYDRATÁCIU, POSILNENIE, NAPNUTIE A LIFTING POKOŽKY

Profhilo® H + L je prvý stabilizovaný injekčný produkt na báze kyseliny hyalurónovej (HA) bez BDDE na ošetrenie pružnosti pokožky a remodeláciu, nielen na vyplnenie linií a vrások. Vďaka jednej z najvyšších koncentrácií HA na trhu (64 mg / 2 ml) nielen podporuje a hydratuje pokožku, ale aj remodeluje starnúce a ochabnuté tkanivo. Profhilo® poskytuje vynikajúce výsledky ako ošetrenie samotné alebo v kombinácii s inými estetickými úpravami, ktoré sú v súčasnosti v ponuke. 

Profhilo® H + L vyživuje dermálne bunky a obnovuje pevnosť pokožky. Profhilo® H + L významne zlepšuje kvalitu tkanív, a to aj v náročných tvárových oblastiach a je významným doplnkom k iným estetickým ošetreniam a zákrokom pri použití dermálných výplní.

AKO funguje PROFHILO®

Ako stabilizovaný produkt Profhilo® pracuje v pokožke asi 28 dní. Počas tejto doby prebieha stimulácia 4 rôznych druhov kolagénu a elastínu pomalým uvoľňovaním HA.
Výsledkom stimulácie je významné zlepšenie tkaniva. Profhilo® posilňuje pokožku, pretože má tiež významný napínací / liftingový účinok na tkanivo.

 • Nejedná sa o klasickú mezoterapeutickú ani výplňovú techniku.
 • Jedná sa o biorevitalizačnú techniku (booster) na zlepšenie kvality kože.
 • Je to efektívna, rýchla a bezpečná forma omladenia.
 • Prevencia starnutia – stimuluje tvorbu kolagénu, elastínu a obnovuje hladinu kyseliny hyalurónovej
Informácie o zákroku
PRE KOHO JE VHODNÉ OŠETRENIE PROFHILO®
Pre každého vo veku 30+, kto chce oddialiť proces starnutia čo najprirodzenejšou cestou
Pre každého, kto potrebuje prinavrátiť pevnosť a vitalitu pleti
Pre každého, koho trápia ovisnuté kontúry tváre
Pre každého, koho trápi ochabnutá pokožka na krku a dekolte
Pre každý typ pleti – suchú, problematickú, mladšiu i zrelú
Pre svoj hojivý potenciál je ideálnym ošetrením pre pleť s rozšírenými cievkami, rosaceou, seboreou
Pre svoj intenzívny hydratačný a revitalizačný účinok je vhodným ošetrením pre pleť namáhanú
slnkom a vetrom
 
AKO PRIEBEHA OŠETRENIE
PROFHILO® aplikujeme tenučkou ihlou do presne predpísaných bioestetických bodov na tvári, krku,
dekolte a pod.
Z týchto bodov sa PROFHILO® rozpije do okolia, zadržiava vlahu a stimuluje pokožku a podkožie.
K dosiahnutiu optimálnej anti-agingovej stimulácie odporúčame zákrok po mesiaci opakovať.
Aplikácia je takmer nebolestivá, takže si nevyžaduje anestetikum. Na vyžiadanie je možné pred
samotnou aplikáciou znecitlivieť ošetrovanú oblasť anestetickým krémom.
 
AKÁ JE STAROSTLIVOSŤ PO APLIKÁCII PROFHILO®
Po aplikácii je možné vykonávať bežné denné aktivity. Odporúčame vyhnúť sa saune, soláriu, pobytu
na priamom slnku, kozmetickým masážam, aplikovaniu lasera na ošetrovanú oblasť.
 
KEDY NIE JE VHODNÉ OŠETRENIE PROFHILO®
Pri výskyte zápalu, bakteriálnej infekcie alebo herpesu v ošetrovanej oblasti
Pri horúčkovytých stavoch
Pri aktívnych autoimunitných alebo onkologických ochoreniach
V tehotenstve a dojčení (etické dôvody)
14 dní pred alebo 14 dní po očkovaní
 
KTORÉ OBLASTI MÔŽU BYŤ OŠETRENÉ PRODUKTOM PROFHILO®
PROFHILO® Face – ošetrenie ochabnutej pokožky tváre, krku, dekoltu
 
Opakovanie zákroku
Procedúru je najvhodnejšie opakovať 2-3 krát a medzi jednotlivými aplikáciami by malo uplynúť
ideálne 28 dní.
 
Kedy sa prejaví efekt a ako dlho vydrží?
Bezprostredne po zákroku sa v ošetrovanej oblasti môže vyskytnúť krátkodobé začervenanie alebo
opuch, ktoré však do pár hodín zmiznú.
 
Efekt ošetrenia Profhilo je viditeľný ihneď po zákroku a v nasledujúcich týždňoch sa ešte ďalej rozvíja.
Výsledkom je pevnejšia a hydratovanejšia pleť s dodaním objemu a vyplnením vrások. Pleť sa krásne
rozjasní, pôsobí mladistvejšie a sviežejšie. Dĺžka efektu je približne 6 až 9 mesiacov, v závislosti od
stavu pleti a životného štýlu. Pre zvýšenie efektu je vhodné zopakovať ošetrenie po mesiaci. Po
opakovanej aplikácii vydrží efekt aj dlhšie, okolo 12 mesiacov. Následne odporúčame procedúru
opakovať podľa potreby.
 
Cena: 290€
Dermatokozmetika
Dermatokozmetika
Nákupný košík