Kozmetika

gisele

GISELE DELORME

 


 

KONCEPT

Šité-na-mieru kráse. Objav výhody personalizovanej starostlivosti. Pretože pokožka každého z nás je jedinečná, Gisèle Delorme navrhla prelomový koncept personalizovaného ošetrenia pre tvár, telo a vlasy.

ČO TO JE?

Prielom konceptu vysoko personalizovanej starostlivosti o tvár, telo a vlasy. Metóda s 30 ročnou tradíciou a expertízou.

PREČO?

Pokožka každého z nás je unikátna. Je ovplyvniteľná časom, stresom, stravou, klimatickými podmienkami, životným štýlom, hormónmi … Väčšina kozmetických riešení je založená len na type pleti, bez zohľadnenia konkrétnych a špecifických problémov, ktoré sú spojené s jej stavom. Rovnaký typ pokožky (mastná, citlivá, suchá, zrelá …) nemusí mať rovnaké potreby. Ošetrenia je potrebné personalizovať a prispôsobiť podľa presných potrieb pokožky v danom okamžiku.

KTO?

Spojenie aktívnych zložiek (vo forme sér) a základného ošetrenia (krémy, masky, pleťové vody, šampóny …), vytvára posilnené a cielené účinky. Špeciálne zloženie produktov Gisèle Delorme umožňuje ich miešanie. Týmto spôsobom vytvára prispôsobiteľné, presnejšie a účinnejšie spojenia. Program personalizovanej starostlivosti o pleť Gisèle Delorme (v salóne a doma) je vytvorený v nadväznosti na individuálnu diagnostiku, ktorá presne analyzuje základné a špecifické potreby pokožky.

KONCEPT

Šité-na-mieru kráse. Objav výhody personalizovanej starostlivosti. Pretože pokožka každého z nás je jedinečná, Gisèle Delorme navrhla prelomový koncept personalizovaného ošetrenia pre tvár, telo a vlasy.

PRE KOHO?

Prielom konceptu vysoko personalizovanej starostlivosti o tvár, telo a vlasy. Metóda s 30 ročnou tradíciou a expertízou.

PREČO?

Pre všetkých mužov a ženy, ktorí hľadajú účinné, viditeľné a dlhotrvajúce kozmetické riešenia šité na mieru.

FILOZOFIA

Rešpektovanie jedinečnosti každej ľudskej bytosti.

JEDINEČNÉ ZLOŽENIE

Originálny výber vedeckých a prírodných aktívnych látok sa spája v rade prémiových produktov, ktoré je možné použiť samostatne alebo v zmesi s iným produktom. Vysoko koncentrované esenciálne oleje, rastlinné oleje a morské výťažky, vitamíny a biotechnologické zložky. Sofistikované textúry a jemné vône, navodzujú pocit uvoľnenia a komfortu.

LEPŠIE VÝSLEDKY

Od roku 1977 je metóda Gisèle Delorme “šité-na-mieru kráse” zárukou viditeľných a dlhotrvajúcich výsledkov

 


 

OŠETRENIA

Protivráskové „ express” ošetrenie

Účinok: Koncentrát omladzujúceho výskumu Gisele Delorme s okamžitými výsledkami.
EXFOLIÁCIA A ROZJASNENIE
VYHLADZUJÚCA A SPEVŇUJÚCA FÁZA
OBNOVUJÚCA A VYHLADZUJÚCA FÁZA
OCHRANNÁ FÁZA

čas: 30 min

Cena: 30 €

 


 

Očné ošetrenie

Účinok: Pôsobí proti vráskam a kruhom pod očami, vyhladzuje a oživuje unavené očné okolie.
POVRCHOVÉ ČISTENIE , ODLÍČENIE
EXFOLIÁCIA
STIMULÁCIA A SPEVNENIE
ODĽAHČENIE ( MASÁŽ)
VYHLADENIE A HYDRATÁCIA

čas: 40 – 45 min

Cena: 30 €

 


 

LIFTINGOVÉ A SPEVŇUJÚCE OŠETRENIE

Účinok: Obnovuje kontúry tváre, vyhladzuje línie a spevňuje kožné tkanivo s viditeľnými výsledkami omladenia.
UVOĽŇUJÚCA FÁZA
STIMULAČNÁ FÁZA
AKTÍVNA MANUÁLNA FÁZA
LIFTINGOVÁ A PROTIVRÁSKOVÁ FÁZA
OMLADZUJÚCA FÁZA.

čas: 1hod 15 min

Cena: 55 €

 


 

ANNE SEMONIN PARIS ošetrenia

PERSONALIZOVANÉ OŠETRENIA

Naše luxusné prípravky vychádzajú z najnovších omladzujúcich technológií a najkvalitnejších aktívnych zložiek, vďaka čomu predstavujú rad, ktorý ponúka cielené riešenia a viditeľné výsledky.

TVÁROVÉ OŠETRENIA

Oligo Skin Protect/Oligo ochrana pokožky – Detoxifikácia, vyvažovanie, prevencia pred vekom.

Konečná anti-oxidačná ochrana, toto ošetrenie okamžite hydratuje a vyvažuje, čím zvyšuje okysličovanie kožných buniek. Použitie exkluzívnej škály produktov Oligo, pokročilý vzorec kombinujúci dynamické zložky, ako sú riasy a chlorella, zaisťuje čistú pokožku, dôkladne chráni pred mestskými environmentálnymi agresormi.

čas: 55 min

Cena: 105 €

 


 

Age Defend/Omladenie – Omladenie, spevňovanie, tónovanie.

Odstráňte proces starnutia s touto zásadným regeneračným ošetrením tváre. Známky starnutia miznú ako éterické oleje a minerály, ktoré sa jemne vmasírujú do pokožky a zlepšujú tón a elasticitu. Zrelá pokožka ocení výťažky z Mexican Wild Yam a vitamínu A & E, ktoré poskytujú dokonalú ochranu proti environmentálnym prvkom a udržiavajú mladistvý jas až na celulárnej úrovni.

čas: 55 min

Cena: 105 €

 


 

Soothing Skin Saviour/Upokojenie pokožky – Utuženie, hydratácia, obnovenie.

Tajomstvo utišujúce dokonca aj najcitlivejšiu pleť spočíva vo vynikajúcom miešaní minerálov a esencií. Pokožka sa pripravuje jemným očistením a exfoliáciou, predtým, než si pochutnáte na použití luxusnej krémovej masky Anne Semonin. Bohatá aplikácia rias a kaolínovej hlinky zjemní a vyživuje pokožku a odhaľuje dokonale upokojenú pleť.

čas: 55 min

Cena: 105 €

 


 

Cryo Time Freeze/Kryo ošetrenie – Okamžité vyžarovanie, tónovanie, jas.

Bezchybný rozžiarujúci zážitok pokožky využíva účinky kryoterapie s 100% aktívnym sérom Anne Semonin na posilnenie pevnosti pokožky na bunkovej úrovni. Doplnený neurokozmetikou obsahujúcou Wild Indigo, ktoré stimuluje uvoľňovanie B-endorfínov, zaplavuje telo celkovým pocitom pohody.

čas: 55 min

Cena: 110 €

 


 

Sublime Radiance Express/Ohromujúce okamžité rozžiarenie – Osviežujúci, spevňujúci.

Vhodná pre všetkých, táto šikovná kombinácia pleťového čističa, exfoliátora a masky umožňuje dokonca aj najrušnejšiemu človeku dosiahnuť okamžitú sviežosť. Rýchle účinné výsledky nechávajú pokožku hydratovanú, mäkkú a vyžarujúcu zdravie.

čas: 25 min

Cena: 55 €

 


 

Marine Mineral Purifier/Morská minerálna očista – Hlboké čistenie, odľahčenie, remineralizáci.

Tradičné parné a extrakčné techniky sa spájajú so silou morských prvkov, čo má za následok hlboké čistenie. Pokročilá odlupujúca maska Anne Semonin s najvyššou koncentráciou minerálov a rias zanecháva pokožku okamžite upokojenú, odľahčenú a hodvábne hladkú.

čas: 75 min

Cena: 130 €

 


 

Ultimate Skin Renew/ Obnova pleti – Peeling, omladenie, vyhladenie.

Ošetrenie spája jemný peelingový účinok mikronizovaného peelingového prášku s hlbším odlupovaním od komplexu magického resurfacingu. Spoločne nedráždivá formula zmäkčuje viditeľné nedostatky na povrchu kože, ako je napríklad pigmentácia a škvrny a zjemňuje vrásky. Luxusné, a účinnejšie, keď sa používa pravidelne, toto ošetrenie je skutočnou transformáciou pre viditeľne mladšiu a žiarivejšiu pleť.

čas: 60 min

Cena: 110 €

 


 

AKNÉ A MASTNÁ PLEŤ

HĹBKOVÉ ČISTENIE

Cieľom ošetrenia je hĺbkové očistenie, detoxikácia, regulácia činnosti mazových žliaz a protizápalový účinok. Pokožka v krátkom čase získava žiarivý vzhľad.

očistenie pleti krémom Dermanorm
peelingová maska 10 min.
zmakčujúci gél na zjemnenie pleti
uvoľnenie pórov
maska Beauty Bio-Aktiv alebo Ustricová maska
Dermanorm koncentrát
Dermanorm krém alebo gél

čas: 90 min

Cena: 28 €

 


 

HĹBKOVÉ ČISTENIE ULTRAZVUKOM

Ošetrenie pleti prístrojom ELEKTRO SONIC

Vykonáva čiastočné hĺbkové čistenie veľmi jemným spôsobom. Ultrazvukové vibrácie predávané pomocou aplikátora so zakončením pripomínajúcim špachtľu, umožňujú dôkladnú exfoliáciu.

Vibrujúca plocha aplikátora
čistí epidermu – odstránenie odumretých buniek, mazu a komedónov
tonizuje pleť
vykonáva lifting a vpravovanie účinných látok

BIO svetlo – súčasť prístroja ELEKTRO SONIC
neagresívne studené svetlo
v kozmetike sa odporúča najmä pre regeneračné účinky pri starnúcej pleti alebo pleti, ktorá je vystavená nepriaznivým účinkom
nemalý význam má napr. modré svetlo pri liečbe akné

Cena: 33 €

 


 

Jessnerov peeling

Jessnerov peelingový roztok (meno podľa nemecko – amerického dermatológa Maxa Jessnera) kombinuje 14% kyselinu salicylovú, kyselinu mliečnu a látku resorcinol na alkoholovej báze. Tento typ peelingu dokáže odstrániť pigmentové škvrny, akné a jazvičky po akné a taktiež rôznorodé nerovnosti pleti. Podráždenie pokožky po aplikácií (zčervenanie, strupy, otoky) netrvá obyčajne dlhšie ako týždeň či desať dní. A to vzhľadom k nízkym koncentráciám obsiahnutých kombinácií kyselín a tomu, že peeling nepreniká do hlbších vrstiev pokožky.

Kontraindikácie:

  • tehotné a dojčiace ženy
  • alergie na niektorú zo zložiek ( napr. precitlivelosť na salycilát)
  • chronické ochorenia pečene a obličiek, herpes, cukrovka, srdcová nedostatočnosť, teleangiektázie
  • aktívne bakteriálne, vírusové alebo plesňové infekcie
  • autoimúnne ochorenia
  • užívanie prípravku Accutane ( iné preparáty spôsobujúce fotosenzitivitu)
  • prítomnosť rakoviny na tvári
  • emočná nestabilita alebo duševná porucha

Doporučenie pred ošetrením

Príprava pleti sa odporúča pre získanie najlepších možných výsledkov. Je dokázané, že vitamín C a A zvyšujú obnovu buniek pokožky a tým znižujú dobu hojenia a urýchľujú proces regenerácie. Pred ošetrením teda doporučujeme výrobky s obsahom vitamínu C, konkrétne Monoderma C a sérum s obsahom vitamínu A – Monoderma A.

Doporučenie po ošetrení

Čistenie: používajte jemný čistiaci prostriedok pre citlivú pokožku Gentle Cleanse Hydratácia a ochrana pred slnkom: použite hydratačný prípravok po ošetrení Hydr8 Day, ktorý zároveň obsahuje ochranný faktor SPF 30. Klient musí pokračovať s režimom po ošetrení, kým sa neobnoví prirodzený stav pokožky. V tomto režime sa odporúča pokračovať , kým sa pokožka prestane lúpať. Olupovanie (exfoliácia) je individuálne a môže trvať 1-4 dni.

Cena: 45,00 €
Čas: 30 min

 


ROZJASŇUJÚCI PEELING NA CITLIVÚ PLEŤ – MANDELAC

Ideálna starostlivosť pre citlivú pokožku – peeling proti starnutiu s kyselinou mandľovou : podporuje produkciu kolagénu a elastínu, rozjasňuje
a zjednocuje tón pleti.
Zákrok je rýchly a jednoduchý. Zvyčajne trvá približne 30-40 minút.
Po aplikácii môžete pociťovať jemné brnenie a pocit tepla, čo je vyvolané pôsobením kyseliny mandľovej.
2-3 dni po zákroku prejde koža procesom obnovenia ( jemného olupovania), ktoré nemusí byť vždy viditeľné, prebieha okolo úst a nosa.
Je normálne, že pár dní po zákroku je na koži pocit sucha a pnutia. Tento pocit sa zmierni pri dostatočnej hydratácii..
Výsledkom je jemná, hladká a rozjasnená pleť.
Cena: 45 €