Kozmetika

gisele

GISELE DELORME

KONCEPT

Šité-na-mieru kráse. Objav výhody personalizovanej starostlivosti. Pretože pokožka každého z nás je jedinečná, Gisèle Delorme navrhla prelomový koncept personalizovaného ošetrenia pre tvár, telo a vlasy.

ČO TO JE?

Prielom konceptu vysoko personalizovanej starostlivosti o tvár, telo a vlasy. Metóda s 30 ročnou tradíciou a expertízou.

PREČO?

Pokožka každého z nás je unikátna. Je ovplyvniteľná časom, stresom, stravou, klimatickými podmienkami, životným štýlom, hormónmi … Väčšina kozmetických riešení je založená len na type pleti, bez zohľadnenia konkrétnych a špecifických problémov, ktoré sú spojené s jej stavom. Rovnaký typ pokožky (mastná, citlivá, suchá, zrelá …) nemusí mať rovnaké potreby. Ošetrenia je potrebné personalizovať a prispôsobiť podľa presných potrieb pokožky v danom okamžiku.

KTO?

Spojenie aktívnych zložiek (vo forme sér) a základného ošetrenia (krémy, masky, pleťové vody, šampóny …), vytvára posilnené a cielené účinky. Špeciálne zloženie produktov Gisèle Delorme umožňuje ich miešanie. Týmto spôsobom vytvára prispôsobiteľné, presnejšie a účinnejšie spojenia. Program personalizovanej starostlivosti o pleť Gisèle Delorme (v salóne a doma) je vytvorený v nadväznosti na individuálnu diagnostiku, ktorá presne analyzuje základné a špecifické potreby pokožky.

KONCEPT

Šité-na-mieru kráse. Objav výhody personalizovanej starostlivosti. Pretože pokožka každého z nás je jedinečná, Gisèle Delorme navrhla prelomový koncept personalizovaného ošetrenia pre tvár, telo a vlasy.

PRE KOHO?

Prielom konceptu vysoko personalizovanej starostlivosti o tvár, telo a vlasy. Metóda s 30 ročnou tradíciou a expertízou.

PREČO?

Pre všetkých mužov a ženy, ktorí hľadajú účinné, viditeľné a dlhotrvajúce kozmetické riešenia šité na mieru.

FILOZOFIA

Rešpektovanie jedinečnosti každej ľudskej bytosti.

JEDINEČNÉ ZLOŽENIE

Originálny výber vedeckých a prírodných aktívnych látok sa spája v rade prémiových produktov, ktoré je možné použiť samostatne alebo v zmesi s iným produktom. Vysoko koncentrované esenciálne oleje, rastlinné oleje a morské výťažky, vitamíny a biotechnologické zložky. Sofistikované textúry a jemné vône, navodzujú pocit uvoľnenia a komfortu.

LEPŠIE VÝSLEDKY

Od roku 1977 je metóda Gisèle Delorme “šité-na-mieru kráse” zárukou viditeľných a dlhotrvajúcich výsledkov

 


Špecifické ošetrenia Gisele Delorme

COCOONING – tvárové ošetrenie 60 min.

Ideálne ošetrenie na zimu pre dehydrovanú, suchú alebo podráždenú pleť. Cieľom je hydratácia, obnova a hĺbkové zjemnenie.
Zjemňujúce Cocoonové ošetrenie hĺbkovo hydratuje a prináša pokožke pružnosť a komfort.
Pre dehydrovanú, suchú a podráždenú pleť. Odporúčame 1x mesačne alebo ako kúru 2x mesačne minimálne 4 – 6 x za sebou.

Cena: 55 eur

 

BABY FACE – tvárové ošetrenie 60 min.

Povzbudzujúce liftingové ošetrenie proti mdlej a unavenej pleti. Prebúdza a obnovuje prirodzené rozjasnenie a zjemnenie.
Pre mdlú a unavenú pleť. Odporúčame 1x mesačne alebo ako kúru 2x mesačne minimálne 4 – 6 x za sebou.

Cena: 55 eur

 

Protivráskové „ express” ošetrenie

Účinok: Koncentrát omladzujúceho výskumu Gisele Delorme s okamžitými výsledkami.
EXFOLIÁCIA A ROZJASNENIE
VYHLADZUJÚCA A SPEVŇUJÚCA FÁZA
OBNOVUJÚCA A VYHLADZUJÚCA FÁZA
OCHRANNÁ FÁZA

čas: 30 min

Cena: 35,00 €

 


 

Očné ošetrenie

Účinok: Pôsobí proti vráskam a kruhom pod očami, vyhladzuje a oživuje unavené očné okolie.
POVRCHOVÉ ČISTENIE , ODLÍČENIE
EXFOLIÁCIA
STIMULÁCIA A SPEVNENIE
ODĽAHČENIE ( MASÁŽ)
VYHLADENIE A HYDRATÁCIA

čas: 40 – 45 min

Cena: 35,00 €

 


 

LIFTINGOVÉ A SPEVŇUJÚCE OŠETRENIE

Účinok: Obnovuje kontúry tváre, vyhladzuje línie a spevňuje kožné tkanivo s viditeľnými výsledkami omladenia.
UVOĽŇUJÚCA FÁZA
STIMULAČNÁ FÁZA
AKTÍVNA MANUÁLNA FÁZA
LIFTINGOVÁ A PROTIVRÁSKOVÁ FÁZA
OMLADZUJÚCA FÁZA.

čas: 1hod 15 min

Cena: 55 €

 


 

ANNE SEMONIN PARIS ošetrenia

PERSONALIZOVANÉ OŠETRENIA

Naše luxusné prípravky vychádzajú z najnovších omladzujúcich technológií a najkvalitnejších aktívnych zložiek, vďaka čomu predstavujú rad, ktorý ponúka cielené riešenia a viditeľné výsledky.

TVÁROVÉ OŠETRENIA

Cryo Time Freeze/Kryo ošetrenie – Okamžité vyžarovanie, tónovanie, jas.

Bezchybný rozžiarujúci zážitok pokožky využíva účinky kryoterapie s 100% aktívnym sérom Anne Semonin na posilnenie pevnosti pokožky na bunkovej úrovni. Doplnený neurokozmetikou obsahujúcou Wild Indigo, ktoré stimuluje uvoľňovanie B-endorfínov, zaplavuje telo celkovým pocitom pohody.

čas: 55 min

Cena: 110 €

 


 

Sublime Radiance Express/Ohromujúce okamžité rozžiarenie – Osviežujúci, spevňujúci.

Vhodná pre všetkých, táto šikovná kombinácia pleťového čističa, exfoliátora a masky umožňuje dokonca aj najrušnejšiemu človeku dosiahnuť okamžitú sviežosť. Rýchle účinné výsledky nechávajú pokožku hydratovanú, mäkkú a vyžarujúcu zdravie.

čas: 25 min

Cena: 55 €

 


 

Ultimate Skin Renew/ Obnova pleti – Peeling, omladenie, vyhladenie.

Ošetrenie spája jemný peelingový účinok mikronizovaného peelingového prášku s hlbším odlupovaním od komplexu magického resurfacingu. Spoločne nedráždivá formula zmäkčuje viditeľné nedostatky na povrchu kože, ako je napríklad pigmentácia a škvrny a zjemňuje vrásky. Luxusné, a účinnejšie, keď sa používa pravidelne, toto ošetrenie je skutočnou transformáciou pre viditeľne mladšiu a žiarivejšiu pleť.

čas: 60 min

Cena: 110 €

 


 

AKNÉ A MASTNÁ PLEŤ

HĹBKOVÉ ČISTENIE

Cieľom ošetrenia je hĺbkové očistenie, detoxikácia, regulácia činnosti mazových žliaz a protizápalový účinok. Pokožka v krátkom čase získava žiarivý vzhľad.

očistenie pleti krémom Dermanorm
peelingová maska 10 min.
zmakčujúci gél na zjemnenie pleti
uvoľnenie pórov
maska Beauty Bio-Aktiv alebo Ustricová maska
Dermanorm koncentrát
Dermanorm krém alebo gél

čas: 90 min

Cena: 33,00 €

 


 

HĹBKOVÉ ČISTENIE ULTRAZVUKOM

Ošetrenie pleti prístrojom ELEKTRO SONIC

Vykonáva čiastočné hĺbkové čistenie veľmi jemným spôsobom. Ultrazvukové vibrácie predávané pomocou aplikátora so zakončením pripomínajúcim špachtľu, umožňujú dôkladnú exfoliáciu.

Vibrujúca plocha aplikátora
čistí epidermu – odstránenie odumretých buniek, mazu a komedónov
tonizuje pleť
vykonáva lifting a vpravovanie účinných látok

BIO svetlo – súčasť prístroja ELEKTRO SONIC
neagresívne studené svetlo
v kozmetike sa odporúča najmä pre regeneračné účinky pri starnúcej pleti alebo pleti, ktorá je vystavená nepriaznivým účinkom
nemalý význam má napr. modré svetlo pri liečbe akné

Cena: 40,00 €

 


 

Chemický peeling

–  dokáže odstrániť pigmentové škvrny, akné a jazvičky po akné a taktiež rôznorodé nerovnosti pleti. Podráždenie pokožky po aplikácií (zčervenanie, chrastičky) netrvá obyčajne dlhšie ako týždeň či desať dní. A to vzhľadom k nízkym koncentráciám obsiahnutých kombinácií kyselín a tomu, že peeling nepreniká do hlbších vrstiev pokožky.

Kontraindikácie:

 • tehotné a dojčiace ženy
 • alergie na niektorú zo zložiek ( napr. precitlivelosť na salycilát)
 • chronické ochorenia pečene a obličiek, herpes, cukrovka, srdcová nedostatočnosť, teleangiektázie
 • aktívne bakteriálne, vírusové alebo plesňové infekcie
 • autoimúnne ochorenia
 • užívanie prípravku Accutane ( iné preparáty spôsobujúce fotosenzitivitu)
 • prítomnosť rakoviny na tvári
 • emočná nestabilita alebo duševná porucha

Doporučenie pred ošetrením

Príprava pleti sa odporúča pre získanie najlepších možných výsledkov. Je dokázané, že vitamín C a A zvyšujú obnovu buniek pokožky a tým znižujú dobu hojenia a urýchľujú proces regenerácie. Pred ošetrením teda doporučujeme výrobky s obsahom vitamínu C, konkrétne Monoderma C a sérum s obsahom vitamínu A – Monoderma A.

Čas: 30 min

Cena: 55,00 €

 


Ošetrenie pleti prístrojom NIODÉ

Jedná sa o vákuový masážny prístroj pracujúci na princípe podtlakovej masáže , ktorý dosahuje vynikajúce výsledky pri spevňovaní pokožky. Pôsobením vákuových rázov sa stimulujú fibroblasty, bunky, ktoré v spojivových tkanivách vytvárajú kolagénové a elastinové vlákna. Tieto vlákna zabezpečujú pevnosť a elasticitu pokožky.

Po ošetrení je pokožka hladká, pevná, pružná. Vákuovou masážou dochádza ku zrýchleniu metabolizmu  vplyvom prekrvenia a tým sa spevňuje ochabnuté podkožné väzivo.

POVRCHOVÉ ČISTENIE

EXFOLIÁCIA

LYMFODRENÁŽ

REGENERAČNÁ MASKA

ZÁVEREČNÉ OŠETRENIE

Čas: 45 – 50 minút

Cena 55,00€

PRX-T33 terapia

PRX-T33 je registrovaný lekársky prípravok, ktorý bol použitý doposiaľ pri viac ako 90 000 ošetreniach

Jedná sa o peeling od WiQo Med (Italy)

Prípravok obsahuje starostlivo vyvážené molekuly TCA (kyseliny trichlóroctovej) a H2O2 (peroxidu vodíka). pričom 33% roztok TCA stimuluje faktory rastu fibroblastov bez poškodenia pokožky a peroxid vodíka zvyšuje citlivosť receptorov pokožky.

Terapia je proces riadeného poškodenia pokožky za účelom stimulácie jej regenerácie.
Pre výraznejší efekt je potrebné intenzívne poškodenie pokožky, aby účinná látka mohla zasiahnuť požadovanú vrstvu a stimulovať jej aktívne štruktúry.

Kyselina trichlóroctová (TCA – trichloracetic acid) sa doposiaľ spájala s týždenným obdobím rehabilitácie, chrastami a rizikom hyper- a hypopigmentácie, ale zároveň aj s dermoremodelačným účinkom. Aby sa dosiahol efekt intenzívneho liftingu bolo potrebné absolvovať niekoľko takýchto ošetrení s dlhou dobou regenrácie.

Unikátny vynálezom v medicíne sa stala kombinácia 33% TCA a peroxidu vodíka. Tieto dve zložky, ktoré účinkujú na bunkovej úrovni, zabezpečujú veľmi výrazný biorevitalizačný efekt: TCA ako silný stimulátor aktivity fibroblastov a peroxid vodíka ako zosilňovač citlivosti receptorov k TCA, a čo je najdôležitejšie – BEZ POŠKODENIA povrchu pokožky. To znamená, že sa podarilo neutralizovať poškodzujúci účinok TCA a zachovať jej intenzívny stimulujúci účinok.

Jednou zo zložiek je aj 5% kyselina kojová, ktorá napomáha k zosvetleniu pokožky a pomáha zvládnuť pozápalovú hyperpigmentáciu.

Indikácie:

 • strata elasticity pokožky tváre, dekoltu 
 • potreba stimulácie pokožky tváre a dekoltu
 • prítomnosť atrofických jaziev

PRX-T33 sa môže používať ako:

 • prvá etapa v estetickej medicíne, keď si klient ešte nezvolil ďalšie postupy
 • doplnok ku kontúrovanej plastike - výsledný efekt výplní sa značne zlepšuje
 • postup, ktorý vytvára synergický efekt pri použití frkačnej laserovej a rádiofrekvenčnej terapie
 • terapia, ktorá zlepšuje výsledky biorevotalizácie s použitím nití, mikroinjekcií apod.

PRX-T33 sa hodí pre klientov každého veku a pohlavia. Môže sa použiť v každom ročnom období. 

5 – 12 rokov jazvy napríklad po ovčích kiahniach
20 – 25 rokov požíva sa ako alternatíva bežných kozmetických prípravkov na čistenie pokožky tváre
(pokožka je hladšia, spustí sa proces eliminácie čiernych bodiek, akné a hnisavých vyrážok)
25 – 30 rokov stire, melazma
35 – 45 rokov biorevitalizácie pleti, prevencia starnutia pokožky
nad 45 rokov obnova tonusu pokožky, zvýšenie elasticity pokožky

TERAPIA A PRX-T33

 • bez injekcií
 • po aplikovaní nevzniká “frost efekt”
 • aplikovanie je bezbolestné
 • po ukončení ošetrenia môžete pokračovať v bežnom živote, nie je potrebné zostávať doma kvôli zotaveniu
 • produkt nezvyšuje fotosenzitivu pokožky a je preto vhodný na použitie aj v lete
 • ošetrenie trvá celkom 20 – 35 minút
 • cena : 55 €

KARBOXYTERAPIA