Vitajte na našom E-shope

DREVENÁ GUA-SHA NA DETOXIKÁCIU TELA 1 ks

22,00  s DPH

Katalógové číslo: Estem-4214 Kategória Značka:


Doštičky gua-sha sú stvorené pre jemnú masáž vašej pokožky. Ich pôvod možno nájsť v technikách čínskej medicíny. Krása doštičiek spočíva nielen v ich estetike a jednoduchosti, ale aj v nenáročnom používaní a tiež vo výsledkoch. Pokožku dokážu dokonale detoxikovať a akácia, z ktorej sú gua-sha vyrobené, pomáha pleti regenerovať. Doštičky zvládajú odstrániť aj prípadné nerovnosti na vašej pokožke. Pomáhajú uvoľniť boľavé svaly na krku, ramenách, chrbte či na nohách. Pravidelnou masážou sa môžete zbaviť aj blokov. Gua-sha dostane z vášho tela prebytočné napätie z dlhého státia, športu alebo aj z inej fyzickej aktivity.

Viac o produkte

Gua-sha napomáha rozprúdiť krvný obeh a lymfu, čím uvoľní prípadné opuchy lymfatických uzlín. Vďaka rýchlejšiemu obehu krvi sa tak do buniek dopraví väčšie množstvo kyslíka. Doštičky podporia mikrocirkuláciu, takže sa telesné tekutiny dostanú aj do tých najmenších ciev.

Masáž ako taká má veľmi priaznivé účinky v rámci uvoľňovania svalov a znižovaní napätia. Tvar doštičiek je navrhnutý tak, aby sa čo najlepšie prispôsobil tvaru vašej pokožky a vďaka tomu vás šetrne zbaví prípadného nepríjemného pnutia kdekoľvek na tele.

V neposlednom rade gua-sha napomáha hlbšiemu vstrebanie aktívnych zložiek olejov do pokožky.

Po použití sa môže objaviť sčervenanie pokožky, ktoré je spôsobené jej prekrvením. To po chvíľke odoznie a farba pokožky sa zjednotí.

aplikácia

Ak nemáte čas sa naolejovať, môžete vykonať masáž aj cez oblečenie, najlepšie cez to, ktoré je elastické a obopne vás. Ak čas máte, naneste na pokožku prvýkrát olej na telo a potom môžete začať s masážou. Tú vykonávajte vždy smerom k srdcu. Či už začínate od chodidiel – vždy ťahajte doštičku nahor k hrudníku. Ak začínate na dlaniach, ťahajte smerom k podpazušiu.
Masáž nerobte hranou gua-sha, ale držte ju takmer naležato.

materiál

Naše gua-sha sú ručne vyrobené z akáciového dreva. Drevo má svoju špecifickú štruktúru a preto je každá doštička originál a môže sa ľahko líšiť od produktových fotografií..

Nákupný košík