Vitajte na našom E-shope

Morský kolagén 180g

45,00  s DPH

Katalógové číslo: Estem-3969 Kategória Značka:


Jedným z veľkých hitov modernej kozmetiky je NUTRIKOSMETIKA. Rad vyživujúcich látok sa totiž cez niekoľko vrstiev pokožky nedostane v plnom množstve do miest, kde je ich pôsobenie najúčinnejšie. Z tohto dôvodu sa mnoho kozmetických produktov previedlo do podoby, kedy sa užívajú ústne a ich účinky pôsobia vnútorne. Tento fakt sa týka aj pre pokožku blahodarného kolagénu, a práve preto sme sa vám ho rozhodli sprostredkovať v hydrolyzované podobe.

Pre maximálnu možnú čistotu Morského kolagénu SMYSSLY bola pri jeho výrobe využitá sofistikovaná ionická filtrácia a demineralizácia. V tomto doplnku stravy teda nájdete iba hydrolyzovaný čistý rybí kolagén a ďalšie aktívne látky, žiadnu zmes kolagénu, tukov, cukrov purínov či dokonca pozostatky antibiotík. Jeho účinky navyše preukazujú klinické testy, v ktorých účastníci po 12 týždňoch zaznamenali spevnenie kože až od 26,6%, zjednotenie farebného tónu pleti o 15% a rozjasnenie pleti o 10%.

Francúzska receptúra ​​nášho Morského kolagénu je tvorená 5 aktívnymi látkami:

Rybím kolagénom Naticol®
Rybie kolagén je tvorený predovšetkým I. typom kolagénnych peptidov, ktoré sa do organizmu dobre vstrebávajú a zostávajú tak vysoko účinné. Získava sa z vysoko kvalitných surových rybích koží špecifickou enzymatickou hydrolýzou. Procesom demineralizácie a filtrácie má 100% čistotu, ktorá je na trhu s doplnkami stravy unikátna. Vďaka jeho čistote sa do tela vstrebáva maximum účinných látok, čím sa podporí nielen hojenie a udržiavanie mladistvého vzhľadu pleti, ale aj kĺby a prípadné chudnutie.

Fytoceramidy CERAMOSIDES®
Patentované fytoceramidy získavané z pšeničných klíčkov zvyšujú obsah dôležitých ceramidov v pleti. Obnovuje sa vďaka tomu jej ochranná lipidová bariéra, zlepšuje sa hydratácia a jej zdravie celkovo. Podľa klinických štúdií dochádza k zlepšeniu stavu už po 2 týždňoch užívania:

lepšia hydratácia o 23%, po 60 dňoch dokonca o 36%
redukcia vrások o 9%, po 60 dňoch o 19%
lepšie elasticita pleti o 15%, po 60 dňoch o 36%
zjemnenie pleti o 63% po 60 dňoch
menej šupiniek na pleti a úľava od pnutia u 75% účastníkov
Kyselina hyalurónová
Regeneračné účinky kyseliny chránia kožu pred vonkajšími vplyvmi, udržujú pokožku a tkanivá pevné a pružné a korigujú problémovej prejavy pleti. Najväčší vplyv potom má na tvorbu a zánik vrások. Po preniknutí do pokožky na seba každá molekula kyseliny dokáže naviazať až 1000 násobok vody oproti svojej hmotnosti a tým dokáže vyplniť aj hlboké vrásky. Tiež novo získanou hydratáciou v pokožke výrazne zamedzuje tvorbe nových vrások.

Vitamín C
Antioxidant prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému a kože, k stálej tvorbe kolagénu pre správne fungovanie krvných ciev, funkcií kostí a chrupaviek. Tiež vitamín C prispieva k fungovaniu energetického metabolizmu, činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti a zlepšuje vstrebávanie železa.

Zinok
Zinok sa radí medzi najzásadnejšie prvky pre náš organizmus, pretože podporuje správny vývoj buniek či optimálnu produkciu rôznych hormónov. Dokáže ale aj urýchliť hojenie rán, zlepšuje boj proti výskytu akné a redukuje padanie vlasov.

Všetky tieto aktívne látky dohromady vytvárajú doplnok stravy, ktorý vaše telo podporí k správnemu fungovaniu po všetkých stránkach.

Všetky ingrediencie získané z Francúzska spracovávame na Slovensku a vždy sa snažíme zredukovať spotrebu nerecyklovateľných materiálov a odpadu tvoreného našou spoločnosťou. Preto sme sa rozhodli Nebaliť kolagén samostatne na každý deň, ale máme ho v papierovej škatuľke a jedna kopcovitá čajová lyžička predstavuje odporúčanú dennú dávku, teda 5g.

Nákupný košík