Vitajte na našom E-shope

ROZJASŇUJÚCE SÉRUM SO ZLATOM 20ml

63,00  s DPH

Katalógové číslo: Estem-4037 Kategória Značka:


Rozjasňujúce sérum má za úlohu hydratovať pleť, bojovať proti pigmentovým škvrnám a celkovo pleť chrániť pred slnečným žiarením a ďalšími nepriaznivými vplyvmi okolia.

Výnimočnú zložkou sa stalo 24-karátové zlato. To sa pýši regeneračnými účinkami, zlepšuje elasticitu pokožky, zrýchľuje hojenie raniek a jaziev, a predovšetkým napomáha k zníženiu pigmentových škvŕn. Sérum obsahuje aj ďalšie aktívne ingrediencie, medzi ktoré patrí rovnako ako v maske rozjasňujúci formule Bright Oléoactiv, kamélie pre zmäkčenie pokožky, antioxidačné squalene a na vitamín C bohatý bergamot. Sérum používajte každé ráno pod váš obľúbený krém.

Aktívne látky:

24 karátové zlato
Zlato sa pýši svojimi regenerujúcimi účinkami. Okrem iného sa mu darí posilňovať steny cievok a tým zlepšovať elasticitu pokožky. Medzi ďalšie skvelé benefity patrí dezinfekčné účinky, zrýchlenie hojivosti raniek aj jaziev a predovšetkým výrazné zníženie náchylnosti pleti k tvorbe pigmentových škvŕn.

Kamélie
Olej z plodov kamélie sa vyznačuje účinkami ako je zmäkčenie pokožky, jej hydratácia a výživa. Tiež sa podieľa na lepšom prekrvenie pokožky, stimuluje rast nových kožných buniek a tým spomaľuje prejavy starnutia.

Squalene
Suchý olej, ľahko sa vstrebávajúce do pokožky. Jeho antioxidačné účinky chránia pleť pred voľnými radikálmi v ovzduší a tiež svojím zložením chráni pred slnečným žiarením. Absorbuje do seba toxíny a ťažké kovy, čím si pleť zachováva vláčny a hydratovaný pocit. Hlavným benefit potom predstavuje redukcia vrások.

Bergamot
Olejová zložka, ktorá je bohatá na Vitamín C. Chráni pokožku svojimi antimykotickými účinkami a znateľne znižuje viditeľnosť strií, vrások a jaziev po akné. Skvele zjednocuje tón pleti a podporuje rovnomerné rozdelenie melanínu.

Bright Oléoactif
Výťažok na olejovej báze, vytvorený z troch rastlín (Ibištek, Sladké drievko, Ryžové otruby). Môže byť použitý na rozjasnenie, či zjemnenie pleti a k zníženiu jej hyperpigmentácie. Pri pravidelnom užívaní sa pigmentácia jaziev môže znížiť až o 50%, preto sa s touto zložkou môžeme stretnúť aj v krémoch chrániacich pokožku proti slnečnému žiareniu, ktoré hyperpigmentácia zvýrazňuje.

Nákupný košík