Vitajte na našom E-shope

DREVENÁ GUA-SHA K DETOXIKÁCII TVÁRE 1 ks

22,00  s DPH

Katalógové číslo: Estem-4217 Kategória Značka:


Gua-sha doštička je určená k jemnej masáži vašej pleti s cieľom detoxikácie, zmiernenie vrások, odstránenie nerovnosti pleti a kruhov pod očami. Má schopnosť pleť rozjasniť. Vďaka akácii, z ktorej je vyrobená, napomáha pleti regenerovať. Pravidelná masáž gua-sha môže nahradiť invazívne faceliftingové zásahy do tváre. Masážou tiež dochádza k prekrveniu pleti a k uvoľneniu napätia tvárových svalov, najmä v oblasti obočia a čeľuste.

Viac o produkte

Masáže doštičkami gua-sha pomáhajú vyrovnať kontúry tváre, ktorých zvädnutosť je mnohokrát spôsobená opuchom lymfatických uzlín a výsledkom nahromadenia lymfy. Gua-sha tento problém rieši rozprúdením krvného obehu a lymfy. Vďaka tomu sa potom do buniek dopraví väčšie množstvo kyslíka. Doštičky podporujú mikrocirkuláciu, takže sa telesné tekutiny dostanú aj do tých najmenších ciev.

Masáž ako taká má veľmi priaznivé účinky v rámci uvoľňovania svalov a znižovaní napätia. Tvar doštičiek je navrhnutý tak, aby sa čo najlepšie prispôsobil tvaru tváre a vďaka tomu vás šetrne zbaví prípadného nepríjemného pnutia v oblasti čeľuste a obočia.

Napomáha hlbšiemu vstrebaniu aktívnych látok z olejových sér či pleťových krémov.

Po použití sa môže objaviť začervenanie pleti, ktoré je spôsobené jej prekrvením. To po chvíľke odoznie a farba pokožky sa zjednotí.

aplikácia

Na vyčistenú pleť naneste olejové sérum. Je dôležité, aby gua-sha po pokožke kĺzala. Miernym tlakom (!) A jednoduchými ťahmi, veďte doštičku dlhšou stranou po tvári od stredu smerom von. Na brade umiestnite gua-sha srdiečkovým výrezom do jamky a ťahajte ju od stredu po čeľusti smerom k uchu, kde zmeníte smer a potiahnete doštičku dole po krku. Tento ťah je dôležitý na odstránenie nahromadených toxínov v pleti. Oblasť čela masírujeme doštičkou smerom zdola nahor. Každý ťah aplikujeme 6-8 ×. Masáž nerobte hranou gua-sha, ale držte ju takmer naležato.

materiál

Naše gua-sha sú ručne vyrobené z akáciového dreva. Drevo má svoju špecifickú štruktúru a preto je každá doštička originál a môže sa ľahko líšiť od produktových fotografií.

Nákupný košík