Bielenie zubov

Získajte žiarivejší, belší úsmev za niekoľko minút

Kozmetická metóda bielenia zubov je bezbolestná a nepoškodzuje zubnú sklovinu. Pre vaše pohodlie a výborný výsledok používame bezperoxidový gél vyvinutý v USA.
Hoci na väčšinu prírodných zubov kozmetické bielenie pôsobí efektívne, ošetrenia sa môžu u každého líšiť. Ľudia s nažltnutými zubami všeobecne dosiahnu najlepšie výsledky. V prípade, že majú škvrny ( šedkastý odtieň) spôsobené používaním tetracyklínu ( antibiotiká), budú tieto škvrny ťažšie vybieliteľné. Bieliaci gél nevybieli umelé zuby, korunky, plomby, porcelán alebo iné výplňové materiály, ale ich len navráti do ich pôvodného stavu. Nebudú tiež belšie než biela farba, ktorú gény prirodzene umožňujú. V každom prípade sa touto metódou dosahujú zuby belšie o 4 až 8 odtieňov. Niektorým klientom sa môžu vytvoriť biele škvrny alebo pruhy na zuboch spôsobené usadeninami vápnika, ktorý sa prirodzene vyskytuje v zuboch. Tieto škvrny nie sú spôsobené bieliacim gélom. Gél len vytiahne už existujúce usadeniny vápnika v zuboch a robí ich tak viditeľnými. Tieto škvrny po krátkej dobe samovoľne vymiznú.

Po ošetrení je prirodzené, že pôvodná farba zubov sa v priebehu času bude pomaly navracať. Toto je prirodzený jav , ktorý by mal byť veľmi pozvoľný, ale môže byť urýchlený, v prípade, že vystavíme zuby rôznym farbiacim látkam, ako je napr. káva, čaj, tabak, červené víno, cola. Neodporúča sa jesť a piť nič iné ako vodu po dobu 60 minút po ošetrení , pretože v tomto čase sú zuby náchylnejšie na farbiace látky. Výsledky nie sú trvalé, pre dlhodobí efekt sú potrebné opakujúce ošetrenia, aby sa udržal želaný vzhľad zubov.

  • 15 až 60 minútové ošetrenie
  • bezpečné
  • vhodné aj pre citlivé zuby

Cena: 89,00 €

Shopping Cart