Pedikúra

pedikura

Wellness pedikúra

Wellness pedikúra zahŕňa starostlivosť o pokožku a nechty na nohách. Jedná sa o osvieženie, posilnenie a skrášlenie nôh špeciálnou relaxačnou procedúrou.

Obsahom je upokojujúci kúpeľ nôh, zmäkčenie a odstránenie stvrdnutej pokožky nôh peelingom, jemná masáž a nakoniec sa nanesie výživná maska na posilnenie, hydratáciu a osvieženie nôh. Súčasťou wellness pedikúry je taktiež úprava veľkosti a tvaru nechtov.

Čas: cca 1hod ….. 22 eur

Suchá pedikúra, najmodernejšia metóda pedikúry – bezpečná a bez skalpela

Prístroj na suchú pedikúru je vysokootáčkový mikromotor s nástavcami rotačných frézok veľmi podobných stomatologickým frézkam s odsávaním. Oproti klasickej pedikúre na začiatku ošetrenia nerobíme kúpeľ nôh, len dokonalú dezinfekciu špeciálnymi prípravkami. Pri prístrojovom ošetrení by dlhodobo namáčaná koža bola prekážkou pri brúsení.
Medicinálna pedikúra nie je žiadnym zázrakom, ani zbytočným prepychom. Je maximálne šetrná a veľmi príjemná, pri ktorej môžete oddychovať a relaxovať. Obrusovanie kože môžeme prirovnať k prirodzenému fyziologickému spôsobu odstraňovania zrohovatenej kože, preto proces brúsenia kože spomaľuje jej nadmerný rast a tak zabraňuje vytváraniu otlakov.

Pri prístrojovej medicinálnej pedikúre sa kladie veľký dôraz na ošetrenie nechtov. Špeciálnymi frézkami sa vyčistí nechtový val každého nechtu a prípadne sa obrúsi zarastajúca časť nechtovej platničky. Následne sa šetrne zbrúsi kožtička v okolí nechtu, prípadne ju jemne posunieme a tým zväčšíme plochu nechtovej platničky. Nakoniec necht skrátime na požadovanú dĺžku brúskou na to určenou.

Čas: cca 1 hod …… 16 eur

Ak sa Vám žiada ešte chvíľu u nás zotrvať a vychutnať si relax, doprajte svojim chodidlám po suchej pedikúre aj masáž, ktorá je čerešničkou na záver ošetrenia.

Čas: 1hod 15 min …. 21 eur